AMB – Międzynarodowe Targi Obróbki Metali

Stuttgart Messe

Od 18 do 22 września br. w Stuttgarcie odbędą się Międzynarodowe Targi Obróbki Metali – AMB 2018, podczas których prezentowane są rozwiązania techniczne i technologie umożliwiające nowoczesną produkcję. 

Na 120 tys. m2 powierzchni wystawienniczej blisko 1500 wystawców, w tym liderów rynku światowego i technologii, zaprezentuje innowacyjne rozwiązania, aktualne produkty i trendy branżowe. Tym samym AMB utrzymuje miejsce w czołówce targów przeznaczonych tej branży i znajduje się w pierwszej piątce na świecie.

Zakres tematyczny wydarzenia to: maszyny do obróbki skrawaniem, maszyny do obróbki ubytkowej i inne obrabiarki, narzędzia precyzyjne, techniki pomiarowe i badanie jakości, techniki utrzymania ruchu i montażu, oprogramowanie, systemy komputerowe i urządzenia peryferyjne, komponenty, elementy konstrukcji, podzespoły, usługi, organizacje i prasa fachowa.

Źródło: Messe Stuttgart

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę