ASTOR Tour 2016 - cykl bezpłatnych seminariów

ASTOR
Reklama
Reklama

ASTOR Tour 2016 to ogólnopolski cykl seminariów, w trakcie których uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszą wiedzą i doświadczeniem specjalistów z firmy ASTOR z zakresu automatyzacji, robotyzacji i systemów IT dla przemysłu.

Seminaria przeznaczone są dla integratorów, firm OEM oraz użytkowników systemów automatyki i odbędą się w 9 miastach Polski: Kielcach (19 kwietnia), Bielsku-Białej (20 kwietnia), Gliwicach (21 kwietnia), Wrocławiu (22 kwietnia), Gdańsku (26 kwietnia), Bydgoszczy (27 kwietnia), Krakowie (12 maja), Szczecinie (17 maja) i Poznaniu (18 maja).

Na ubiegłorocznej edycji ASTOR Tour eksperci z firmy ASTOR spotkali się z ponad 400 przedstawicielami świata przemysłu z ponad 240 firm, przemierzając w sumie ponad 4000 km. W tym roku plany są równie duże.

Reklama

Podczas seminariów poruszone będą następujące tematy:

  1. Wprowadzenie do Industry 4.0 - Wyzwania i szanse dla inżynierów
  2. Jak dobrać napędy i systemy sterowania dla maszyn i procesów produkcyjnych?
  3. Jak efektywnie wizualizować procesy i produkcję? Od HMI do systemu SCADA i MES.
  4. Jak sprawnie robotyzować linie produkcyjne?
  5. Jak budować niezawodne systemy komunikacji przemysłowej?
  6. Jak ASTOR wspiera inżynierów w rozwoju i codziennej pracy?

Agenda seminariów zakłada także blok konsultacji technicznych i biznesowych podczas bezpośrednich rozmów kuluarowych.  

- ASTOR Tour 2016 będzie świetną okazją dla uczestników cyklu seminariów do bezpośredniego zetknięcia się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie automatyki, robotyki i informatyki przemysłowej. 9 miast na trasie ASTOR Tour to możliwość bycia blisko klientów, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem podczas bezpośrednich spotkań - podsumowuje Arkadiusz Rodak, kierownik projektu w firmie ASTOR.

Reklama

Więcej informacji na temat ASTOR Tour można znaleźć na oficjalnej stronie producenta w tym miejscu.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama