AUTOMOTIVE 2016 - najnowsze technologie produkcyjne w jednym miejscu

Automotive 2016
Reklama
Reklama

W dniach 10-11 maja roku w Haston City Hotel we Wrocławiu odbędzie się konferencja techniczna AUTOMOTIVE 2016. To świetna okazja do tego, aby przekonać się jak ogromny wpływ ma współczesna technologia produkcyjna na prężnie rozwijającą się branżę motoryzacyjną.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną sposoby robotyzacji w wybranych zakładach przemysłu samochodowego, koncepcje i technologie napędzające przemysł motoryzacyjny na świecie oraz działania sztucznej inteligencji w zakładach produkcyjnych. W trakcie wydarzenia nie zabraknie również tematów związanych z bezpieczeństwem, zarządzaniem produkcją, diagnostyką i transportem. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się także:

  • "Digital Factory na przykładzie zakładu VW Motor",
  • "Robotyzacja elementem czwartej rewolucji przemysłowej",
  • "Nowoczesne systemy produkcji",
  • "Sztuczna inteligencja jako narzędzie Smart Production",
  • "Cyberbezpieczeństwo wyzwaniem zakładów produkcyjnych ".
Reklama


Konferencja podzielona została na następujące bloki tematyczne: Cyfrowa Fabryka, Nowoczesne Systemy Produkcji, Dobre Praktyki Na Rynku Automotive, Bezpieczeństwo w Zakładach Produkcyjnych oraz Monitoring i Diagnostyka.

- W przemyśle motoryzacyjnym dokonują się obecnie rewolucyjne zmiany. Aby być z nimi na bieżąco warto wziąć udział w AUTOMOTIVE 2016 – zachęca Dariusz Germanek z firmy Siemens, jeden z pomysłodawców konferencji. - Smart Industry, robotyzacja, czwarta rewolucja przemysłowa i cyfryzacja produkcji - to tylko niektóre z tematów konferencji, które mogę polecić każdemu specjaliście i menedżerowi z branży motoryzacyjnej.

Organizator konferencji zachęca do udziału w szczególności:

  • Technologów, inżynierów produkcji i inżynierów procesu produkcyjnego
  • Osoby odpowiedzialne za zakupy
  • Osoby odpowiedzialne za planowanie inwestycji
  • Kierowników utrzymania ruchu
  • Kierowników działu konstrukcyjnego
Reklama


Partnerem technologicznym konferencji jest firma SIEMENS, a partnerem merytorycznym Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych. Patronat honorowy objęły następujące instytucje: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT), Politechnika Wrocławska, TÜV NORD oraz Urząd Dozoru Technicznego.

Partnerami konferencji są: AIUT, AutoID, AUTOMATECH, DB Energy, KUKA, MJ Group i THEUSLED.

MM Magazyn przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Więcej informacji oraz rejestracja: www.konferencja-automotive.pl.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama