Bezpłatny webinar „Nasz napęd. Twój portal. Online Support”

Bezpłatny webinar „Nasz napęd. Twój portal. Online Support” SEW-Eurodrive

28 września w godzinach 10.00–11.30 odbędzie się webinar zatytułowany „Nasz napęd. Twój portal. Online Support". Uczestnicy webinaru dowiedzą się, w jaki sposób za pomocą narzędzi online firmy SEW-Eurodrive, dostępnych 24/7, zoptymalizować i przyspieszyć procesy – samodzielnie i niezależnie!

Portal Online Support to centralny punkt dostępu do wszystkich cyfrowych usług od firmy SEW-Eurodrive, uwzględniający wszystkie etapy procesu zakupowego, czyli: konsultacje i dobory, zapytania i zamówienia, dostawę i przepływ materiałów oraz uruchomienie i konserwację. Portal Online Support nie wymaga zalogowania przy korzystaniu z podstawowych funkcji. Jeśli jednak ktoś chce skorzystać z dodatkowych elementów, powinien się zalogować. Wtedy dostępne są opcje takie jak: sprawdzenie statusu zlecenia, wysyłanie zapytania lub składanie zamówienia. Istnieje również możliwość dokonywania indywidualnych zmian w ustawieniach osobistych (takich jak formaty CAD czy język dokumentacji) lub zdefiniowanie ustawień wyszukiwania.

Powiązane firmy

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

Dzięki webinarowi, w czasie prezentacji prowadzonej przez ekspertów SEW-Eurodrive, będzie można poznać najkrótsze ścieżki dostępu do potrzebnych informacji, a to przełoży się na usprawnienie codziennej pracy. Webinar rozpocznie się o godz. 10:00 od szybkiego omówienia spraw organizacyjnych i sprawdzenia jakości połączenia. Rejestracja dostępna jest do 27 września do godz. 12.00.

Po rejestracji na wskazany adres e-mail zostaną wysłane potwierdzenie, w formie indywidualnego kodu, oraz link do szkolenia „View online event”. Dodatkowo w załączniku będzie znajdował się plik umożliwiający dodanie tego wydarzenia do kalendarza Outlook. Szkolenie prowadzone będzie poprzez połączenie Cisco Webex, które można uruchomić z poziomu przeglądarki bez dodatkowego oprogramowania. Link do połączenia Webex zostanie wysłany pod wskazany adres e-mail, dzień przed prezentacją, z adresu webinar@sew-eurodrive.pl.

Po dołączeniu do platformy mikrofony oraz kamery zostaną wyłączone automatycznie przez prowadzącego w celu podniesienia jakości połączenia. Podczas prezentacji dostępny będzie czat z ekspertem technicznym. Po zakończeniu prezentacji eksperci odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania. Będzie to również czas na dyskusję. By uzyskać dodatkowe informacje na temat webinaru, należy pisać na webinar@sew-eurodrive.pl.

Źródło: SEW-Eurodrive

 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę