Comarch zwycięzcą w Pipeline Innovation Awards 2023

Comarch zwycięzcą w Pipeline Innovation Awards 2023 Comarch ERP

Comarch został ogłoszony zwycięzcą w kategorii Innovation in IoT and Connected Devices oraz zajął drugie miejsce w kategorii Innovation in Assurance w tegorocznej edycji Pipeline Innovation Awards, będąc równocześnie jedyną polską firmą nagrodzoną w tym roku w konkursie.

Corocznie przyznawane nagrody Pipeline Innovation są jednym z najbardziej wiarygodnych uznań dotyczących innowacji technicznych w branży telekomunikacyjnej w ciągu ostatniej dekady. Każdego roku do programu Innovation Awards wpływają setki nominacji w ponad 30 kategoriach dotyczących innowacji technicznych. Uczestnicy przesyłają obszerne informacje ewaluacyjne, aby potwierdzić swoją innowacyjność, która jest obiektywnie oceniana przez niezależne jury w ponad 20 różnych aspektach. Zgłoszenia te są przekazywane panelowi sędziowskiemu składającemu się z członków kadry zarządzającej czołowych dostawców usług i przedsiębiorstw z całego świata, wpływowych analityków branżowych i redaktorów Pipeline. Następnie jurorzy wybierają najbardziej innowacyjnego kandydata w każdej kategorii.

Powiązane firmy

Comarch S.A.

Comarch został wybrany jako jedna z firm, które wyróżniają się niezwykłą innowacyjnością zarówno w branży, jak i samej organizacji. Spółka zakwalifikowała się do finału w pięciu kategoriach, a w jednej z nich – Innovation in IoT & Connected Devices, została ogłoszona zwycięzcą za produkt Comarch OSS Mobile App.

Comarch OSS Mobile App to aplikacja mobilna na systemy iOS i Android zapewniająca wsparcie dla pracowników terenowych. Rozwiązanie to stanowi połączenie gotowych komponentów FSM i OSS, które służą do wspierania działań instalacyjnych, audytowych i konserwacyjnych elementów sieci w terenie. Umożliwia pracownikom terenowym dostęp do dokładnych i aktualnych informacji o kluczowym znaczeniu dla wykonywanych przez nich zadań. Aplikacja zapewnia wsparcie w czasie rzeczywistym, ale wszystkie istotne dane i funkcje dostępne są również w trybie offline i synchronizowane automatycznie po odzyskaniu połączenia. To innowacyjne podejście zapewnia właściwe dane w czasie rzeczywistym, aby efektywnie wykonywać zadania i zmniejszać złożoność zarządzania siecią.

W kolejnej kategorii nagród, Innovation in Assurance, Comarch zajął drugie miejsce prezentując produkt Comarch Meet the Request (MTR).

Comarch MTR to kompleksowe, skalowalne i niezawodne rozwiązanie w modelu SaaS do zarządzania usługami biznesowymi i technologicznymi, cechujące się szeroką gamą wysoko konfigurowalnych modułów wraz z API integracyjnym, umożliwiające monitoring zarówno sieci, jak i infrastruktury, analizę i prognozę danych, korelację zdarzeń sieciowych, automatyzację akcji self-healingowych oraz komunikacji z podmiotami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Pipeline Innovation Awards nieustannie wyróżniają wiodących innowatorów, którzy przekształcają branżę i świat, dzięki najbardziej znaczącym postępom technicznym – mówi Scott St. John, redaktor naczelny Pipeline. – Cieszymy się, że Comarch został doceniony za swoje innowacje w pięciu kategoriach Pipeline Innovation Awards 2023, podziwiamy postępy oraz wkład w rozwój branży i światowej technologii.

Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymania nagród w dwóch kategoriach tegorocznych Pipeline Innovation Awads. Dużo inwestujemy w rozwijanie naszych produktów, aby były coraz bardziej innowacyjne i cieszymy się, że jest to nieustannie doceniane. Nagrody Pipeline Innovation to dla nas szczególne wyróżnienie i potężna zachęta do tego, aby jeszcze lepiej wspierać operatorów telekomunikacyjnych na całym świecie w transformacji cyfrowej i usprawnianiu ich biznesów – mówi Tymoteusz Wrona, dyrektor Konsultingu Sektora Telekomunikacji w Comarch.

Źródło: Comarch

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę