Czyściwa wpisane w ideę Przemysłu 4.0

Czyściwa firmy MEWA wpisane w ideę Przemysłu 4.0 MEWA

Zaawansowana elektronika i najnowocześniejsze technologie informatyczne sprawiają, że zakłady produkcyjne są coraz bardziej inteligentne. Co ciekawe, w realizowaniu pewnych założeń nowoczesnego przemysłu może pomóc nawet aspekt związany ze sposobem zaopatrywania danego zakładu w czyściwa.

MEWA oferuje czyściwa charakteryzujące się dużym stopniem chłonności i stabilnością formy, a działania realizuje w ramach systemu określanego jako Textilsharing - umożliwiającego użytkownikowi korzystanie z czyściw bez potrzeby ich posiadania. Klient wnosi natomiast opłatę za wynajem, co umożliwia mu przy okazji przejrzystą kalkulację kosztów. W zamian za to otrzymuje pakiet obejmujący pełną usługę.

Czyściwa są dostarczane bezpośrednio do danego zakładu w hermetycznie zamykanym pojemniku MEWA SaCon umożliwiającym także bezpieczne przechowywanie i transportowanie czyściw zużytych. Jeśli zakład jest większy, ma możliwość uzyskania większej liczby tego typu pojemników. Następnie w ustalonym terminie kierowca serwisu odbiera zużyte czyściwa i zawozi je do pralni, a przy okazji przekazuje także ładunek czyściw świeżych. Czyściwo odebrane przez kierowcę serwisu może zostać jeszcze wielokrotnie wykorzystane.

Firma oferuje czyściwa w czterech rodzajach – od bardzo wytrzymałego, stabilnego czyściwa, do wszelkich zastosowań i usuwania większych zanieczyszczeń, np.: olejami, farbami, rozpuszczalnikami czy tłuszczami, po czyściwo delikatne - wykonane z mikrofazy, praktycznie niepozostawiające na powierzchni kłaczków, a tym samym przeznaczone zwłaszcza do bardzo wrażliwych powierzchni.

Źródło: MEWA

 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę