Dni otwarte Elesa+Ganter we Wrocławiu

Dni otwarte Elesa+Ganter we Wrocławiu Elesa+Ganter

Firma Elesa+Ganter, światowy lider w produkcji standardowych elementów do budowy maszyn i urządzeń rusza z cyklem dni otwartych, które będą organizowane cyklicznie w większych miastach Polski. Najbliższe dni otwarte odbędą się w dniach 17-18 maja we Wrocławiu w hotelu Haston. 

Wybór Wrocławia nie jest przypadkowy, region ten jest dużym zagłębiem polskiego przemysłu i obszarem, na którym posiadamy wielu odbiorców naszych produktów. Widzimy też duży potencjał rozwoju naszej współpracy z firmami z tego regionu. Co ciekawe, ale i zastanawiające, na tych terenach nie odbywają się żadne imprezy targowe o tematyce przemysłowej, stąd kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami jest utrudniony. W ramach cyklu dni otwartych Elesa+Ganter, postanowiliśmy przywieść naszą pełną ekspozycję produktów i pokazać ją naszym klientom na żywo. Z doświadczenia wiemy, że nasi klienci cenią sobie nie tylko fizyczny kontakt z naszymi produktami, ale również osobisty kontakt z doradcami technicznymi. Nasz wykwalifikowany zespół jest w stanie bardzo szybko dobrać odpowiedni produkt do zastosowań przemysłowych, a także rozwiązać problemy klientów, pojawiające się w ich codziennej pracy – powiedział Filip Granowski, dyrektor zarządzający Elesa+Ganter Polska.

Powiązane firmy

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

Dni otwarte Elesa+Ganter są skierowane do osób, które mają kontakt z szeroko pojętą branżą przemysłową m.in.: konstruktorów, projektantów maszyn i urządzeń, specjalistów z działów R&D, osób odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu, profesorów i studentów kierunków technicznych oraz wszystkich tych, którzy interesują się tematyką naszej działalności. 

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia nas w hotelu Haston, gdzie w przyjaznej atmosferze będziemy prezentować pełen przekrój oferty produktowej Elesa+Ganter. Przygotujemy dla Państwa ekspozycję ponad 1100 produktów i 100 nowości, ekspozytory demonstracyjne, prezentujące funkcjonalność naszych produktów oraz przedstawimy liczne przykłady zastosowań. To wszystko w towarzystwie naszego doświadczonego zespołu Doradców Technicznych. Czas naszym gościom umili też poczęstunek oraz upominki – dodał Filip Granowski.

Najbliższa edycja Dni Otwartych Elesa+Ganter odbędzie się we Wrocławiu w hotelu Haston, ul. Irysowa 1-3, w dniach 17 oraz 18 maja 2023 roku. 

Źródło: Elesa+Ganter

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę