Dni otwarte w Inter-Plast

Dni otwarte w Inter-Plast Inter-Plast

W dniach 15–16 listopada 2023 r. w siedzibie firmy Inter-Plast w Częstochowie odbędą się dni otwarte.

Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowanych 14 nowych robotów spawających polskiej marki OKIO, które skonfigurowano w różnych technologiach, tradycyjnych MIG/MAG i TIG oraz przede wszystkim ze źródłami laserowymi fiber w zakresie mocy 1–3 kW. Dostępne będą również ręczne spawarki laserowe o mocy 1–3 kW.

W trakcie dni otwartych nabywcy mogą liczyć na dodatkowy rabat w wysokości 7% i pełne wsparcie techniczne w doborze właściwego rozwiązania do indywidualnych potrzeb produkcyjnych. 

Oprócz tego na dniach otwartych zaprezentowana zostanie cała gama kilkudziesięciu robotów używanych czołowych marek Kuka, ABB, Fanuc, Motoman – wraz z przygotowanymi aplikacjami, głównie do spawania, ale też np. szlifowania. Podczas spotkania na żywo odbędzie się pokaz szlifowania nogi fotela biurowego.

Aplikacje aktualnie realizowane:

  • Cela szlifująca KUKA KRC-4 - aluminiowe nogi foteli.
  • Cela szlifująco-docierająca dla narzędzi chirurgicznych.
  • Spawanie FANUC z czujnikami touch sensing i laserowymi.
  • Rozpoczęta aplikacja druku 3D - robot FANUC + extruder - wydajność ~ 12kg / h
  • Możliwość obejrzenia na magazynie około 50 szt. używanych robotów - spawających, paletyzujących, ładujących, szlifujących, malujących firm FANUC, YASKAWA, MOTOMAN, ABB - Flex Picker, ABB, PANASONIC, STAUBLI, KUKA

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc firma Inter-Plast prosi o wcześniejszą rejestrację i potwierdzenie przybycia poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej firmy.

Źródło: Inter-Plast

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę