Dni Otwarte w Prima Power – nowa wycinarka Laser Genius+

Dni Otwarte w Prima Power – nowa wycinarka Laser Genius+ Prima Power

Zaledwie kilka miesięcy temu, bo w marcu, odbyła się światowa premiera nowego modelu wycinarki laserowej firmy Prima Power. Nowy model Laser Genius+ już niebawem będzie także dostępny dla polskich klientów.

Wycinarka laserowa Laser Genius+ jest rezultatem dwuletniej pracy międzynarodowego zespołu R&D firmy Prima Power. Projekt nowego urządzenia stanowi fuzję wszystkich najlepszych rozwiązań, jakie Prima implementowała w swoich maszynach w minionych 44 latach swojego istnienia na rynku.

Reklama

Laser Genius+ to maszyna, w której postawiono przede wszystkim na niezawodność, stabilność pracy oraz łatwą obsługę. Maszyna stanowi bardzo dobrą propozycję dla firm świadczących usługi w zakresie obróbki blachy, ale również tych stricte produkcyjnych, rozważających pójście w kierunku automatyzacji procesu, np. poprzez integrację lasera w automatycznej linii. Dobrze przemyślany projekt urządzenia pozwala nam oferować produkt o najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie, a co najważniejsze – instalacja maszyny w zakładzie klienta nie zajmie nam więcej niż 2 dni robocze, co w świecie wycinarek laserowych jest innowacją – komentuje Jacek Szypuła, Prima Power Central Europe.

Nim nowe wycinarki Laser Genius+ powędrują do polskich przedsiębiorstw, które już zdecydowały się na ich zakup, firma Prima Power zaprasza wszystkich zainteresowanych nowym produktem do odwiedzenia i wypróbowania go na żywo podczas Dni Otwartych. Odbędą się one we wrześniu i październiku w Prima Power Demo Center w podwarszawskim Czosnowie codziennie od 9.00 do 16.00.

>>Więcej informacji oraz rejestracja<<

Reklama

Źródło: Prima Power

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę