Dni Otwarte w zakładach APX Technologie

Roehm
Reklama
Reklama

W dniach 20-21 czerwca w Ślesinie odbędą się Dni Otwarte kooperacji firm APX Technologie, MMC Hardmetal Poland (oddziału Mitsubishi Materials w Polsce), Systech oraz Roehm Polska.

Zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania oferowane przez organizatorów, a w zakładach produkcyjnych firmy APX Technologie uczestnicy będą mogli zobaczyć w praktyce m.in. obróbkę zgrubną i wykańczającą form, długie wiercenie na głębokość 30xD, wiercenie dużymi średnicami oraz obróbkę tokarską.

Reklama

Jednym z elementów przygotowanego programu będzie pokaz automatyzacji produkcji z wykorzystaniem robota w trakcie procesu produkcyjnego na pionowym centrum Hartford LG 500 + ROBOCELL oraz prezentacja systemu paletowego Zero Punkt firmy Roehm umożliwiającego redukcję czasu uzbrajania obrabiarek w produkcji jednostkowej i małoseryjnej.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Roehm

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama