Doroczna cyfrowa konferencja prasowa igus

Doroczna cyfrowa konferencja prasowa igus igus

16 kwietnia 2024 roku odbyła się cyfrowa konferencja prasowa igus.

750 miliardów dolarów amerykańskich jest traconych każdego roku z powodu awarii maszyn spowodowanych niewystarczającym smarowaniem, a ponad 27 milionów ton smarów przedostaje się każdego roku do wody i gleby. Mimo to na smarowanie wydaje się 240 miliardów dolarów rocznie. 

igus pokazuje, jak można osiągnąć czystą rewolucję dzięki pionierskim technologiom, takim jak AI i VR, a także innowacyjnym materiałom. W tym roku specjalista w dziedzinie polimerów prezentuje 247 innowacji ze wszystkich obszarów bezsmarowych tworzyw sztucznych, które przynoszą korzyści zarówno środowisku, jak i przemysłowi. 

Powiązane firmy

igus Polska Sp. z o.o.

Nowe produkty wykonane z materiałów ECO i zasobów odnawialnych, nowa technologia liniowa i napędowa dla najmniejszych przestrzeni montażowych do ciężkich zastosowań, rozszerzenie gwarancji igus, rozwiązania robotyczne oparte na sztucznej inteligencji oraz igus:bike, który obecnie wchodzi do produkcji seryjnej pod nową marką RCYL

Źródło: igus

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę