Działalność Seco/Warwick na azjatyckim rynku

Działalność Seco/Warwick na azjatyckim rynku Seco/Warwick

Seco/Warwick aktywnie działa na chińskim rynku i co roku sprzedaje, globalnym przedsiębiorstwom z tego regionu, dziesiątki urządzeń do obróbki cieplnej metali.

 

Kolejny dostawca wymienników ciepła z linią CAB od Seco/Warwick

Jeden z chińskich (globalnych i znaczących) graczy zamówił linię CAB do lutowania wymienników ciepła od Seco/Warwick. Linia została zaprojektowana specjalnie do produkcji ponadgabarytowych chłodnic akumulatorowych.

Tylko w tym roku linie CAB do lutowania wymienników ciepła znalazły już kilkunastu nowych odbiorców na rynku chińskim. Linia EV/CAB - podbija rynek doskonałą równomiernością temperatury na całej szerokości taśmy, dostosowaniem do wysokich wymagań przemysłu motoryzacyjnego oraz niezawodnością i jakością. Rynkowe rekomendacje i liczne wdrożenia potwierdzają słuszność wyboru tej sprawdzonej linii EV/CAB. Jesteśmy liderem tego segmentu i bardzo cieszy, że kolejny Partner zaufał naszej technologii – mówi Piotr Skarbiński, wiceprezes Segmentu Produktów Aluminium i CAB w Seco/Warwick.

Powiązane firmy

Czternasty piec Seco/Warwick dla chińskiego partnera

Inna chińska spółka z branży wymienników ciepła (notowana na giełdzie) zamówiła kolejne, już czternaste, urządzenie marki Seco/Warwick.

Współpraca z tym partnerem trwa kilkanaście lat i w tym okresie dostarczyliśmy wiele, różnych urządzeń. Obecne zamówienie to nowoczesna linia CAB, która jest efektem współpracy i doświadczeń z partnerami m.in. z producentami wymienników ciepła. Dzięki relacjom, naszemu doświadczeniu oraz technologicznemu zapleczu, osiągnęliśmy poziom trudno dostępny dla naszych konkurentów. Mamy jeden z najlepszych na rynku produktów w tym segmencie, a potwierdzają to liczne zamówienia – komentuje Skrabiński.

Najnowsza linia CAB dla tego klienta, została zaprojektowana specjalnie do produkcji ponadgabarytowych chłodnic akumulatorowych.

Seco/Warwick coraz mocniej stąpa po chińskim rynku

Od początku roku, liczba zamówień na urządzenia do lutowania w atmosferze ochronnej, rośnie w tempie geometrycznym. Trzecie zamówienie od innego chińskiego klienta, także dotyczy linii CAB, która będzie wykorzystywana do produkcji skraplaczy i parowników klimatyzacji.

W pierwszej połowie 2022 r. zamówienia złożył także Jiangsu Ridea specjalizujący się w produkcji wymienników ciepła (do maszyn rolniczych, pojazdów budowlanych, statków i agregatów prądotwórczych). Rozwiązanie do lutowania chłodnic znacząco zwiększy wydajność spółki w zakresie produkcji wielkogabarytowych chłodnic przeznaczonych do samochodów dostawczych.  

Na rosnące potrzeby odpowiada lokalna produkcja Seco/Warwick, która pozwala szybciej dostarczać linie CAB na azjatycki rynek. Dwie linie CAB marki Seco/Warwick zamówiły także chińskie zakłady Souzhou Retek, a służyć one będą lutowaniu chłodnic baterii samochodowych o dużych gabarytach.

Seco/Warwick, jako oddział, działa na chińskim rynku od 2010 r. i w ciągu tych lat, Grupa sprzedała wiele linii CAB wykorzystywanych do produkcji wymienników ciepła różnego rodzaju. Można śmiało powiedzieć, że Seco/Warwick mocno stąpa po chińskim rynku i cieszy się doskonałą reputacją.

Źródło: Seco/Warwick

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę