ecodays 2014, czyli wysoko wydajna obróbka HPC/HSC

DMG Mori

DMG MORI wraz z firmami Sandvik Coromant, Schunk, Evatronix i Emuge Franken zaprasza na bezpłatne seminaria technologiczne poświęcone wysoko wydajnym narzędziom i maszynom do obróbki HPC/HSC. Impreza odbędzie się w marcu pod nazwą „ecodays 2014”, a seminaria będą miały miejsce w Pleszewie i Szczecinie.

W trakcie seminarium odwiedzający będą mogli obejrzeć obrabiarki DMG z serii ECOLINE. Właśnie na tych urządzeniach będą obrabiane przykładowe detale za pomocą narzędzi Sandvik Coromant, Schunk i Emuge Franken, a Evatronix zaprezentuje możliwości oprogramowania hyperMILL wspomagającego procesy obróbcze.

Powiązane firmy

ecodays 2014 w Pleszewie odbędą się 6 marca w showroomie DMG MORI SEIKI Polska. Spotkanie w Szczecinie zaplanowano na 13 marca, a odbędzie się ono w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technicznym na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki.

Aby wziąć udział w seminarium, należy wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa, wysyłając maila:
-> Pleszew: do dnia 28 lutego na adres: [email zakodowany]
-> Szczecin: do dnia 7 marca na adres: [email zakodowany]

Program spotkań obejmie również prezentacje i wykłady. Szczegółowe informacje dotyczące tematyki spotkań oraz agendy można znaleźć w naszym kalendarium:
ecodays 2014 Pleszew,
ecodays 2014 Szczecin.

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę