Festo Learning Experience – cyfrowy portal edukacyjny

Festo Learning Experience – cyfrowy portal edukacyjny Festo

Dzięki digitalizacji jesteśmy w trakcie szybkiego procesu transformacji, który zmienia sposób, w jaki się komunikujemy, pracujemy i uczymy. Tam, gdzie zmieniają się możliwości, zmieniają się też wymagania dotyczące uczenia się i nauczania. Istniejące oferty eLearningu w edukacji technicznej zaniedbują istotny aspekt. Dotyczy on indywidualnych możliwości dostosowania platformy. Festo LX wypełnia tę właśnie lukę.

 

Możliwość doświadczenia cyfrowej nauki w sposób indywidualny

Cyfrowy portal Learning Experience oferuje dydaktycznie przygotowane treści nauczania dla wielu obszarów technicznych. W Festo LX łączy się doświadczenie branżowe z wiedzą dydaktyczną, aby stworzyć unikalne doświadczenia edukacyjne. Festo LX składa się z multimedialnych jednostek edukacyjnych, które można opracowywać indywidualnie i łączyć w indywidualne ścieżki kształcenia. Dzięki temu kursy można bardzo łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb nauczycieli i uczniów. Dzięki inteligentnemu połączeniu kursów e-learningowych i ćwiczeń praktycznych na Festo LX uczestnicy kursu zapewniają sobie możliwość zatrudnienia w branży zaawansowanych technologii.

Źródło: Festo

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę