Festo Learning Experience – cyfrowy portal edukacyjny

Festo Learning Experience – cyfrowy portal edukacyjny Festo

Dzięki digitalizacji jesteśmy w trakcie szybkiego procesu transformacji, który zmienia sposób, w jaki się komunikujemy, pracujemy i uczymy. Tam, gdzie zmieniają się możliwości, zmieniają się też wymagania dotyczące uczenia się i nauczania. Istniejące oferty eLearningu w edukacji technicznej zaniedbują istotny aspekt. Dotyczy on indywidualnych możliwości dostosowania platformy. Festo LX wypełnia tę właśnie lukę.

 

Możliwość doświadczenia cyfrowej nauki w sposób indywidualny

Cyfrowy portal Learning Experience oferuje dydaktycznie przygotowane treści nauczania dla wielu obszarów technicznych. W Festo LX łączy się doświadczenie branżowe z wiedzą dydaktyczną, aby stworzyć unikalne doświadczenia edukacyjne. Festo LX składa się z multimedialnych jednostek edukacyjnych, które można opracowywać indywidualnie i łączyć w indywidualne ścieżki kształcenia. Dzięki temu kursy można bardzo łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb nauczycieli i uczniów. Dzięki inteligentnemu połączeniu kursów e-learningowych i ćwiczeń praktycznych na Festo LX uczestnicy kursu zapewniają sobie możliwość zatrudnienia w branży zaawansowanych technologii.

Źródło: Festo

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę