Firma Festo zaprasza na szkolenia dla różnych grup docelowych

Festo zaprasza na szkolenia dla różnych grup docelowych Festo

W czasach cyfryzacji i szybko zmieniających się środowisk pracy pracownicy muszą nadążać za ciągłymi zmianami technologicznymi. Wymaga to uczenia się przez całe życie i ciągłego rozwoju kompetencji.

Pracownicy są czynnikiem decydującym, nawet w środowiskach o wysokim stopniu automatyzacji. Szybkie wprowadzanie nowych technologii prowadzi do konieczności ciągłego szkolenia i rozwijania umiejętności. 

Tematyka szkoleń koncentruje się na podstawowych kompetencjach z zakresu technologii automatyzacji w ujęciu merytorycznym oraz na zdolności pracownika do bezpośredniego zastosowania nowo nabytej wiedzy w miejscu pracy w ujęciu metodycznym. 

Szkolenia dopasowane są do potrzeb różnych stanowisk pracy. Przyczyniają się one do podnoszenia kwalifikacji w określonych profilach zawodowych. Należą do nich między innymi:pracownicy utrzymania ruchu, operatorzy, inżynierowie, projektanci, trenerzy, nauczyciele i instruktorzy, pracownicy produkcji i ich menedżerowie, planiści i kierownicy produkcji.

Firma Festo oferuje szkolenia m.in. z zakresu pneumatyki, mechatroniki i automatyki przemysłowej, hydrauliki i elektrhydrauliki, elektryki/elektroniki, programowania PLC, cyfryzacji/Przemysłu 4.0, Lean Production i przywództwa (Leadership).

Zapoznaj się z pełną ofertą szkoleń firmy Festo

Źródło: Festo

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę