Finansowanie inwestycji leasingiem

Pixabay
Reklama
Reklama

Komentarz Magdaleny Jurgi, dyrektor sprzedaży i biznesu vendorskiego w firmie IKB Leasing Polska

Przez lata obserwujemy ogromny rozwój i polskiej przedsiębiorczości, i przedsiębiorstw międzynarodowych w Polsce. Klienci, którzy na początku naszej współpracy byli mikro- lub małymi firmami, poprzez finansowanie inwestycji leasingiem rozwinęli się często do średnich i dużych przedsiębiorstw. Z nowoczesnym parkiem maszynowym stali się konkurencyjni nie tylko na rynku krajowym, ale i europejskim, a nawet światowym.

Reklama

Przy wyborze maszyn klienci uwzględniają przede wszystkim specyfikę swojej produkcji i potrzeby odbiorców. Zdecydowanie cena nie jest już jedynym, a na pewno nie najważniejszym kryterium. Ze względu na aktywność na rynku międzynarodowym ważne są technologia, dokładność i powtarzalność produkcji, pewność i niezawodność oraz prestiż. Polscy przedsiębiorcy coraz rzadziej eksperymentują z tańszymi rozwiązaniami. Dzięki leasingowi zyskują technologie już dziś za miesięczną ratę, co może być przewagą na rynku i szansą na rozwój. Jako ich partner od 17 lat na polskim rynku z ogromną radością kibicujemy przedsiębiorczości w Polsce.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama