iNspire 2.0 Eagle Lasers na TechniShow 2024

iNspire 2.0 Eagle Lasers na TechniShow 2024 Eagle Lasers

W trakcie tego wydarzenia, trwającego od 12 do 15 marca 2024 roku w The Royal Jaarbeurs w Utrechcie, przy stoisku 7-C130 Eagle przedstawi swoją flagową wycinarkę laserową fiber iNspire 2.0 o mocy 30 kW. Gospodarzami i reprezentantami mark Eagle Lasers i będzie oficjalny dystrybutor Beneluxu, MML.

Jako największe i najważniejsze targi w Beneluksie poświęcone technologiom produkcyjnym, obróbce metali, tworzywom sztucznym, akcesoriom i narzędziom, TechniShow 2024 stanowi idealne miejsce do eksploracji nowoczesnych rozwiązań.

Powiązane firmy

Nowa wersja iNspire 2.0 stawia na podniesienie jakości doświadczenia użytkownika. Stworzony z myślą o większej prędkości i ergonomiczności, iNspire 2.0 wprowadza szereg innowacyjnych technologii, takich jak Eagle Eye, najnowszą wersję opatentowanej głowicy tnącej eVa, oraz zupełnie nowy panel obsługowy. Te nowości zostały starannie zaprojektowane w celu zwiększenia produktywności i usprawnienia procesów, oferując poprawioną intuicyjność, niezawodność i efektywność. W rezultacie te postępy przekładają się na wzrost zysków dla użytkowników.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaprezentować nową wersję 2.0 przed publicznością Beneluksu – mówi Paul Minta, CEO i właściciel MML. – Podczas naszych pokazów na żywo będziemy podkreślać dynamiczne możliwości maszyny, kładąc nacisk na jej efektywność i elastyczność. Zachęcamy profesjonalistów branżowych do kontaktu z naszym zespołem i eksplorowania, w jaki sposób rozwiązania Eagle mogą zwiększyć efektywność ich pracy.

Źródło: Eagle Lasers

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę