Jungheinrich uruchomił punkt wynajmu wózków widłowych

Jungheinrich
Reklama
Reklama

Centrum Wynajmu Wózków Widłowych w Lublinie to kolejna inwestycja spółki Jungheinrich. Placówka przy ulicy Zawieprzyckiej 8N ma na celu zapewnienie okolicznym firmom szybkiego dostępu do szerokiej oferty pojazdów, gotowych na wynajem od ręki i na dowolny okres.

Dobra passa w Lublinie nadal trwa Deweloperzy nieustannie inwestują w stolicy Lubelszczyzny. Dowodem na to są nie tylko dane podawane przez Urząd Miasta Lublin, które mówią, że wybudowane tutaj zostało około 180 000 m2 powierzchni magazynowych. Wskazuje to także fakt, że Jungheinrich uruchomił w Lublinie nową filię Centrum Wynajmu Wózków Widłowych. Klienci będą mogli tutaj zobaczyć, przetestować oraz wynająć interesujące ich modele wózków widłowych na okres od 1 dnia do nawet 72 miesięcy. Kluczowe znaczenie ma bliskość centrum, która wpłynie na obniżenie kosztów transportu urządzeń do lokalnych magazynów. Szeroki wybór oferowanych pojazdów oraz ich wysoka dostępność sprawiają, że przedsiębiorcy szybko i bezproblemowo znajdą maszyny dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb i prac wykonywanych na obiektach. Obok najbardziej popularnych typów wózków widłowych, oferta obejmuje niezwykle wydajne urządzenia z akumulatorem litowo-jonowym oraz specjalistyczne pojazdy systemowe.

Reklama

Łącząc Wschód z Zachodem

Stolica Lubelszczyzny to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji dla stale rozrastającej się branży logistycznej – co miało kluczowe znaczenie przy wyborze miejsca dla nowej filii Jungheinrich. Trend podążania za pracownikiem skłania deweloperów do budowania nowych powierzchni magazynowych właśnie na wschodzie Polski. To tutaj znajduje się wielu ludzi, gotowych do podjęcia zatrudnienia w nowo powstałych obiektach. Co więcej, strategiczne położenie Lublina i okolic sprawia, że ciągle rozbudowywana jest lokalna infrastruktura drogowa, będąca istotnym czynnikiem dla branży logistycznej. Kluczowe znaczenie dla aglomeracji mają droga ekspresowa S12, będąca jednocześnie częścią obwodnicy Lublina i trasy Via Carpatia oraz droga ekspresowa S17, która łączy Lublin z Warszawą. Sprawiły one, że miasto w pełni zasłużyło na miano „mostu między Wchodem a Zachodem”, stając się ważnym punktem na logistycznej mapie Polski.

 - Dynamiczny rozwój Lublina i okolic przyciąga deweloperów, którzy coraz chętniej inwestują na wschodzie Polski. Powstające tu nowe obiekty magazynowe, w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej, będą wymagały obsługi z wykorzystaniem najlepszych i kompleksowych rozwiązań intralogistycznych. Dlatego też możliwość wynajmu wózków widłowych Jungheinrich to atrakcyjna oferta, skierowana zarówno do małych, jak i dużych firm. Jestem przekonany, że bliskości nowego Centrum Wynajmu Wózków Widłowych będzie bardzo istotna dla lokalnych przedsiębiorców – sprawi, że będą mogli bezpośrednio obejrzeć i wybrać najlepszą dla nich maszynę, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze na jej transporcie do magazynu - znaczenie Lublina dla branży logistycznej potwierdza Radosław Steczko, dyrektor Regionu Południe w Jungheinrich.

Powiązane firmy

Reklama

Wynajem przewagą w biznesie

Wynajem wózka widłowego jest korzystną alternatywą dla zakupu lub leasingu urządzenia, zwłaszcza w momencie wyposażania nowego obiektu magazynowego. Wpływa na to kilka czynników. Cena najmu wózków Jungheinrich obejmuje także serwis na miejscu u klienta czy badania Urzędu Dozoru Technicznego.. W razie usterki pojazdu technicy są zobowiązani do interwencji w czasie nawet do 4 godzin, a przedsiębiorcy otrzymują bezpłatnie wózki zastępcze na czas ewentualnej naprawy. Nie bez znaczenia jest także elastyczność tej usługi, jeśli chodzi o okres wynajmu. Opcja krótkoterminowa może dla wielu przedsiębiorców okazać się rozwiązaniem wygodniejszym i bardziej opłacalnym, gdy zapotrzebowanie na tego typu maszyny jest okazjonalne, sezonowe lub wynika z nagłej potrzeby. W przypadku wynajmu długoterminowego korzyścią jest przewidywalność kosztów, które ujęte są w stałym abonamencie, a przedsiębiorca nie musi inwestować w zakup środków trwałych.

Pierwsze Centrum Wynajmu Wózków Widłowych Jungheinrich w Polsce powstało w 1996 r. w Warszawie. Oprócz filii w Lublinie firma posiada jeszcze 8 punktów na terenie kraju – w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie, Łodzi i Szczecinie, a dostępna flota obejmuje ponad 5 tys. pojazdów.

Źródło: Jungheinrich

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama