Kuehne+Nagel w Polsce obchodzi 30-lecie działalności

Kuehne+Nagel w Polsce obchodzi 30-lecie działalności Kuehne+Nagel

Kuehne+Nagel od ponad 30 lat prowadzi działalność logistyczną na polskim rynku. Firma świętuje jubileusz od kwietnia tego roku. W ciągu ostatnich 30 tygodni, w każdą środę, prezentowała nowe fakty o działalności oddziału firmy w Polsce oraz dodatkowe materiały pokazujące historie, wspomnienia i refleksje pracowników oraz dyrektorów zarządzających.

W ramach obchodów firma Kuehne+Nagel w Polsce przeznaczy 60 000 zł na rzecz organizacji charytatywnych. Do wyboru są 3 projekty, na które można oddać głosy i podzielić pulę środków według własnego uznania. Aby to zrobić wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytania przygotowane na podstawie faktów o spółce. Quiz można wypełnić do 9 grudnia na stronie www.30latkuehne-nagel.pl. Każdy uczestnik może przesłać jedno zgłoszenie i wybrać jedną inicjatywę. Darowizna Kuehne+Nagel będzie rozdysponowana proporcjonalnie według oddanych głosów na Stowarzyszenie UNICEF Polska oraz Stowarzyszenie Wiosna i jej dwa projekty społeczne: Akademia Przyszłości i Szlachetna Paczka. 

Jako firma uznajemy nasze miejsce na świecie i wpływ, jaki wywieramy na nasze otoczenie. Mamy świadomość tego, że nie działamy sami. Jesteśmy częścią ekosystemu zarówno w wymiarze lokalnym, jak i globalnym, dlatego obchodząc 30-lecie naszej firmy, świętujemy także dla innych. Dzisiaj, wraz z publikacją ostatniego z 30 prezentowanych faktów o działalności firmy w Polsce, uruchamiamy quiz internetowy. Każdy użytkownik z adresem e-mail po udzieleniu poprawnych odpowiedzi na pytania może zdecydować do których organizacji trafi 60 000 zł. Zachęcam do udziału w zabawie i wspierania potrzebujących razem z nami – komentuje Wojciech Sienicki, dyrektor zarządzający polskim oddziałem Kuehne+Nagel.

Wspieranie lokalnych społeczności jest dla Kuehne+Nagel oraz jej pracowników niezwykle ważne. Z radością obserwujemy entuzjazm oraz zaangażowanie pracowników w działania na rzecz dzieci z Akademii Przyszłości czy w przygotowywanie materialnej pomocy dla rodzin ze Szlachetnej Paczki. Tym bardziej cieszy nas fakt, że również w momencie świętowania swojego jubileuszu firma pamięta o potrzebujących i chce się dzielić z innymi. Dobrze nam razem robić dobro – powiedziała Dominika Langer-Gniłka, wiceprezeska stowarzyszenia Wiosna.

Kuehne+Nagel od kilku już lat jest globalnym partnerem UNICEF. W ramach współpracy firma zapewnia usługi transportowe i logistyczne, dzięki którym UNICEF może w bardzo krótkim czasie dostarczać pomoc w najodleglejsze zakątki świata. Cieszę się, że obchody 30-lecia firmy są okazją do aktywowania tej współpracy również na rynku polskim. To bardzo ważne, że zyskujemy kolejnego partnera w walce o dobro tych najbardziej bezbronnych, czyli dzieci – powiedziała Renata Bem, zastępca dyrektora generalnego UNICEF Polska.

Finał akcji oraz komunikacja na temat rozdysponowanych środków z dotacji nastąpi 16 grudnia 2022 r.

Źródło: Kuehne+Nagel

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę