Marcowy MM Magazyn Przemysłowy

MM Magazyn Przemysłowy

Z drukarni dotarł do nas marcowy numer MM Magazynu Przemysłowego - wyjątkowo obszerny, bo liczący aż 154 strony. Już niebawem rozpoczniemy jego wysyłkę, tak więc możecie się go spodziewać lada dzień.

Głównym tematem najnowszego wydania magazynu jest raport dotyczący perspektyw krajowego rynku obrabiarek na tle rynków zagranicznych. Ponadto w tematyce "Obróbka metali" poruszamy takie tematy jak wyżarzanie stali, spawanie z dużą wydajnością, łączenie blach przez prasowanie na zimno, gazy spawalnicze oraz nowoczesne oleje hydrauliczne.

Reklama

Sporo ciekawych artykułów znajdziecie również w dziale "Automatyzacja procesów produkcyjnych". Pisaliśmy m.in. o najważniejszych trendach w automatyzacji produkcji i obsługi pojazdów, systemach lokalizacji w zapobieganiu wypadków, inteligentnych halach produkcyjnych oraz manipulatorach przemysłowych i robotach inspekcyjnych.

W numerze, jak co miesiąc, sporo ciekawego również w sekcjach "Produkcja", "Automatyka", "Produkty", "Projektowanie i konstrukcje" oraz "Po godzinach".

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę