Nagroda Good Design Award dla uchwytu M.2000-SWM

Nagroda Good Design Award dla uchwytu M.2000-SWM Elesa+Ganter

Uchwyty M.2000-SWM wyposażone w monostabilny przełącznik elektryczny oraz sygnalizację LED otrzymały prestiżową nagrodę Good Design Award, przyznawaną przez The Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design. To wyróżnienie stanowi uznanie dla firmy Elesa+Ganter za jej wkład w nowoczesne wzornictwo i innowacje technologiczne.

Unikatowe na rynku połączenie designu, funkcjonalności i ergonomii jest naszym priorytetem w projektowaniu rozwiązań odpowiadających na potrzeby naszych Klientów. Jest nam niezmiernie miło, gdy tak prestiżowe grono ekspertów docenia pracę wkładaną przez nas w dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań – powiedział Filip Granowski, dyrektor zarządzający Elesa+Ganter Polska.

Powiązane firmy

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

Nagroda Good Design, ustanowiona w Chicago w 1950 roku, wyróżnia produkty i liderów branży, którzy włożyli swój wkład w rozwój designu i produkcji. Jest przyznawana w celu szerzenia świadomości na temat współczesnego wzornictwa oraz uhonorowania tych firm, które wyznaczają nowe trendy na globalnym rynku.
Wielokrotnie nagradzana seria uchwytów M.2000-SWM cieszy się szczególnym zaufaniem klientów.

Elementy te łączą funkcjonalność, ergonomię oraz nowoczesny design i są przeznaczone do montażu na drzwiach maszyn lub na osłonach urządzeń przemysłowych. Uchwyty płynnie integrują wiele funkcji, zapewniając optymalną wydajność i bezpieczeństwo.

Produkty z serii M.2000-SWM charakteryzują się kompaktowym kształtem i ergonomicznym, owalnym przekrojem, dlatego zapewniają pewny i wygodny chwyt, nawet gdy operator nosi rękawice robocze. Uchwyty łączą w sobie kilka funkcjonalności. Przede wszystkim służą jako element do otwierania/zamykania drzwi lub osłon maszyn. Pełnią też funkcję kolumny sygnalizacyjnej, dzięki możliwości podświetlenia części chwytnej w 7 bazowych kolorach oraz skrzynki sterowniczej ze stykami bezpieczeństwa. Uchwyty są dostępne w wersjach z bezpośrednim wyjściem przewodu elektrycznego lub ze standardowym złączem.

Zarówno to wyróżnienie, jak i poprzednie cztery nagrody (Leap Awards w 2022 r., IF Design Award i ADI Design Index w 2023 r. oraz German Design Award w 2024 r.), potwierdzają zaangażowanie Elesa+Ganter w tworzenie najnowocześniejszych rozwiązań dla klientów.

Wyróżnienia ponadto odzwierciedlają ciągłe dążenie firmy do doskonałości i dostarczania innowacyjnych produktów, odpowiadających na szybko zmieniające się potrzeby rynku i konstruktorów.

Źródło: Elesa+Ganter

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę