Nowa forma finansowania drążarek wgłębnych Zimmer & Kreim

Nowa forma finansowania drążarek wgłębnych Zimmer & Kreim APX Technologie

Zimmer & Kreim oferuje dokładnie to, czego klient potrzebuje w obecnej sytuacji: elastyczność w zakresie inwestycji i kosztów. Wszystko opiera się na modelu biznesowym „Pay-Per-Use”. Zimmer & Kreim jako producent nie tylko zwraca jeszcze większą uwagę na potrzeby swoich klientów, lecz jednocześnie, w tym modelu biznesowym, dzieli ryzyko inwestycyjne. Mówiąc prościej, działa to w następujący sposób: klient nie potrzebuje banku ani leasingodawcy.

Zimmer & Kreim dostarcza interesantowi system lub maszynę, której ten potrzebuje. Klient płaci niską, podstawową, miesięczną opłatę, a poza płaci tylko wtedy, gdy faktycznie użytkuje maszynę. Jeśli są zamówienia, płaci za godziny pracy maszyny – jeśli nie ma zamówień, uiszcza tylko stawkę podstawową. Dzięki temu można zachować elastyczność, zwiększyć płynność swojej firmy i stworzyć przestrzeń dla wydajności, wyższej jakości i długoterminowej niezawodności działania.

Zalety modelu Pay-Per-Use to: brak związanego kapitału, to Zimmer & Kreim ponosi koszty inwestycji, całość opiera się na przejrzystości i redukcji kosztów, następują zwiększona elastyczność przepływów pieniężnych i redukcja kosztów kapitałowych/odsetkowych, technologia zawsze jest najnowsza, ważnym punktem jest też brak kosztów konserwacji i napraw starej maszyny, aktualizacje systemów odbywają się za pomocą odpowiedniego, najnowszego oprogramowania, zostaje wdrożony serwis on-line (konserwacja zdalna). Co więcej, nie występują zależności od łańcuchów dostaw (zewnętrzni dostawcy usług). Korzystanie z takiego rozwiązania przekłada się również na dostęp do nowoczesnej technologii, w tym wysokiej jakości obrabiarek z firmy Zimmer & Kreim.

Źródło: APX Technologie

 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę