Nowa generacja falowników solarnych Delta

Delta
Reklama
Reklama

Firma Delta niedawno poszerzyła swoją ofertę o falowniki solarne nowej generacji z serii RPI.

Nowa seria beztransformatorowych trójfazowych falowników solarnych może być wykorzystywana we wszystkich rodzajach instalacji fotowoltaicznych – od małych przydomowych instalacji, po systemy przemysłowe. Jej wyróżnikiem wyróżnikiem jest wysoka sprawność sięgająca 98,3% dla falowników o mocy RPI M6A, M8A i M10A, 98,4% dla jednostek M15A i M20A oraz do 98,6% dla modelu RPI M50A stworzonego z myślą o dużych instalacjach fotowoltaicznych.

Reklama

Ulepszony design

Wraz z nową serią producent zmodernizował również linię stylistyczną produktów, wprowadzając ulepszone aluminiowe obudowy o większej odporności na wstrząsy, wilgoć i pył oraz wysokiej wydajności termicznej umożliwiającej pracę w temperaturze do 49°C. Ich wytrzymała konstrukcja – w połączeniu z wydajnym pasywnym systemem chłodzenia – znacznie wydłuża żywotność urządzeń i rozszerza zakres ich aplikacji, umożliwiając ich stosowanie na zewnątrz oraz w warunkach silnego zapylenia (np. na terenach rolniczych).

Reklama

Efektywny monitoring

Uzupełnieniem nowej serii falowników jest system monitoringu SOLIVIA Monitor 2.0 opracowany z myślą o efektywnym zarządzaniu instalacjami fotowoltaicznymi. System pozwala na równoległą kontrolę pracy wielu instalacji, gwarantując tym samym niezawodność eksploatacji i maksymalny zwrot z inwestycji w rozwiązania solarne.

Dostępny za pośrednictwem standardowej przeglądarki portal internetowy SOLIVIA Monitor 2.0 zapewnia szybki dostęp do najważniejszych parametrów, informacji o uzysku i stanie systemu fotowoltaicznego, ułatwia kontakt z instalatorem i/lub producentem, a także umożliwia bezpośrednie pobieranie kart katalogowych, instrukcji obsługi i innych materiałów dotyczących danej instalacji. Oprócz wersji stacjonarnej system oferowany jest również w formie aplikacji SOLIVIA Live na smartfona lub tablet pozwalającej na monitorowanie instalacji w każdym miejscu i czasie.

www.solar-inverter.com

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama