O produkcji w nowoczesnym wydaniu

MM Conference
Reklama
Reklama

W dniach 13 i 14 kwietnia 2016 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się Forum Nowoczesnej Produkcji. W trakcie wydarzenia branżowi specjaliści, będą prowadzić debatę na temat przyszłości sektora produkcyjnego.

Produkcja przemysłowa jako filar konkurencyjności gospodarek służy budowaniu trwałego i opartego na stabilnych fundamentach wzrostu. Niezbędne jest zatem wypracowanie nowych rozwiązań, które pomogą zoptymalizować procesy produkcyjne i poprawić pozycję firm na rynku krajowym. To właśnie tymi zagadnieniami zajmą się eksperci w trakcie Forum Nowoczesnej Produkcji.

Paneliści skupią się także na najbardziej kluczowych elementach, które decydują o sukcesie biznesowym przedsiębiorstw produkcyjnych: optymalizacji procesów produkcji i kosztów działalności, efektywnemu zarządzaniu strukturą, zasobami ludzkimi i surowcowymi, nastawieniu na jakość.

Nad zakresem tematycznym forum czuwa Rada Programowa, działająca pod przewodnictwem Dariusza Piotrowskiego - Członka Zarządu Microsoft Polska oraz Joanny Makowieckiej-Gacy - Prezes Zarządu Polimex-Mostostal.

Reklama

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Reklama

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej: www.forumprodukcji.pl.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama