Obrabiarki dostępne od ręki. Oferta specjalna

Obrabiarki dostępne od ręki. Oferta specjalna Pixabay

DMG MORI oferuje maksymalną elastyczność i wsparcie dla wszystkich cenionych klientów i partnerów biznesowych. Aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje zaangażowanie, pragnie poinformować o specjalnej ofercie obejmującej obrabiarki dostępne od ręki, z najlepszymi warunkami finansowania.

W ofercie specjalnej znajduje się NEF 400 tokarka uniwersalna. Opiera się na sterowaniu CELOS z Siemens 840D sl Operat, nieprzelotowym uchwycie zaciskowym ø 67x714, transporterze wiórów, pistolecie spłukującym, 4-kolorowej lampie syngalizacyjnej, agregacie hydraulicznym, przycisku nożnym do sterowania konikiem. To narzędzie umożliwiające dostosowanie prędkości obrotowej. Jest obrabiarką showroomową.

Powiązane firmy

DMG MORI Polska Sp. z o.o.

Grafika

Oferta specjalna to 119,900,00 EUR (netto) – zawiera załadunek, transport, uruchomienie oraz szkolenie.

W najnowszej ofercie specjalnej DMG MORI znajdziemy również ustawiak narzędziowy UNO Premium. To indywidualna konstrukcja uzyskana dzięki koncepcji modułowej. Jej działanie opiera się na odbitym świetle w segmentach do optycznej kontroli krawędzi skrawającej. Maszyna zawiera funkcje pomiarowe do toczenia, frezowania i wiercenia, intuicyjną nawigację i sterowanie, powtarzalność do +/- 0,002 mm, ale przede wszystkim ma ulepszoną ergonomię.

Grafika

Oferta specjalna to 15,900 EUR (netto) – zawiera załadunek, transport, uruchomienie oraz szkolenie.

Źródło: DMG MORI

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę