Obrabiarki dostępne od ręki. Oferta specjalna

Obrabiarki dostępne od ręki. Oferta specjalna Pixabay

DMG MORI oferuje maksymalną elastyczność i wsparcie dla wszystkich cenionych klientów i partnerów biznesowych. Aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje zaangażowanie, pragnie poinformować o specjalnej ofercie obejmującej obrabiarki dostępne od ręki, z najlepszymi warunkami finansowania.

W ofercie specjalnej znajduje się NEF 400 tokarka uniwersalna. Opiera się na sterowaniu CELOS z Siemens 840D sl Operat, nieprzelotowym uchwycie zaciskowym ø 67x714, transporterze wiórów, pistolecie spłukującym, 4-kolorowej lampie syngalizacyjnej, agregacie hydraulicznym, przycisku nożnym do sterowania konikiem. To narzędzie umożliwiające dostosowanie prędkości obrotowej. Jest obrabiarką showroomową.

Grafika

Oferta specjalna to 119,900,00 EUR (netto) – zawiera załadunek, transport, uruchomienie oraz szkolenie.

W najnowszej ofercie specjalnej DMG MORI znajdziemy również ustawiak narzędziowy UNO Premium. To indywidualna konstrukcja uzyskana dzięki koncepcji modułowej. Jej działanie opiera się na odbitym świetle w segmentach do optycznej kontroli krawędzi skrawającej. Maszyna zawiera funkcje pomiarowe do toczenia, frezowania i wiercenia, intuicyjną nawigację i sterowanie, powtarzalność do +/- 0,002 mm, ale przede wszystkim ma ulepszoną ergonomię.

Grafika

Oferta specjalna to 15,900 EUR (netto) – zawiera załadunek, transport, uruchomienie oraz szkolenie.

Źródło: DMG MORI

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę