Open House Pleszew. Poznaj ofertę firmy DMG MORI

Open House Pleszew. Poznaj ofertę firmy DMG MORI DMG MORI

DMG MORI Polska oferuje na polskim rynku produkty jednego z wiodących na rynku światowym producentów obrabiarek do metalu – koncernu DMG MORI. Firma zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i serwisowaniem obrabiarek sterowanych numerycznie. By bliżej poznać przedsiębiorstwo, i produkty, które znajdują się w ofercie firmy, warto udać się na Open House Pleszew w dniach 18–27 października.

Podczas wizyty w Pleszewie, obok prezentacji nowoczesnych obrabiarek DMG MORI oraz trendów i innowacji w obróbce wiórowej, firma chce zaprosić przybyłych do zwiedzenia jednej z najnowocześniejszych na świecie fabryk przemysłu obrabiarkowego, jaką jest Famot Pleszew. DMG MORI przedstawi „na żywo” najbardziej zaawansowane technologicznie obrabiarki, w tym te wyposażone w systemy automatyzacji. Zaprezentuje również pełną gamę lokalnie produkowanych obrabiarek serii: CLX, CMX i M, a także niestandardowe rozwiązania technologiczne dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego oraz budowy narzędzi i form – bezpośrednio na Wydziale Obróbki Mechanicznej Famot Pleszew.

Open House Pleszew to wydarzenie zaplanowane z należytą starannością i zachowaniem reżimu sanitarnego w celu zapewnienia bezpieczeństwa gościom i pracownikom. Liczba miejsc jest ograniczona. Dostęp na teren OH Pleszew jedynie po uprzedniej rejestracji.

Źródło: DMG MORI

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę