Open House Pleszew. Poznaj ofertę firmy DMG MORI

Open House Pleszew. Poznaj ofertę firmy DMG MORI DMG MORI

DMG MORI Polska oferuje na polskim rynku produkty jednego z wiodących na rynku światowym producentów obrabiarek do metalu – koncernu DMG MORI. Firma zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i serwisowaniem obrabiarek sterowanych numerycznie. By bliżej poznać przedsiębiorstwo, i produkty, które znajdują się w ofercie firmy, warto udać się na Open House Pleszew w dniach 18–27 października.

Podczas wizyty w Pleszewie, obok prezentacji nowoczesnych obrabiarek DMG MORI oraz trendów i innowacji w obróbce wiórowej, firma chce zaprosić przybyłych do zwiedzenia jednej z najnowocześniejszych na świecie fabryk przemysłu obrabiarkowego, jaką jest Famot Pleszew. DMG MORI przedstawi „na żywo” najbardziej zaawansowane technologicznie obrabiarki, w tym te wyposażone w systemy automatyzacji. Zaprezentuje również pełną gamę lokalnie produkowanych obrabiarek serii: CLX, CMX i M, a także niestandardowe rozwiązania technologiczne dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego oraz budowy narzędzi i form – bezpośrednio na Wydziale Obróbki Mechanicznej Famot Pleszew.

Powiązane firmy

DMG MORI Polska Sp. z o.o.

Open House Pleszew to wydarzenie zaplanowane z należytą starannością i zachowaniem reżimu sanitarnego w celu zapewnienia bezpieczeństwa gościom i pracownikom. Liczba miejsc jest ograniczona. Dostęp na teren OH Pleszew jedynie po uprzedniej rejestracji.

Źródło: DMG MORI

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę