Panel DBR77 na Scenie Industry Next

Panel DBR77 na Scenie Industry Next Dassault Systèmes

Bliźniak cyfrowy – jeszcze wizja czy rzeczywistość?, Prognoza kierunków rozwoju robotyzacji w Polsce, Sposoby finansowania procesu robotyzacji przedsiębiorstwa – to tematy panelu zorganizowanego przez DBR77 na targach ITM INDUSTRY EUROPE na Scenie Industry Next.

Przy okazji pierwszego tematu poruszone zostaną następujące kwestie:

  • jakie korzyści wynikają z wprowadzenia w przedsiębiorstwie bliźniaka cyfrowego?
  • jaki wpływ na rzeczywistość może mieć bliźniak cyfrowy?
  • czy AI, AR, VR to silniki napędowe nowej generacji przemysłu?
  • rewolucyjne podejście w przemyśle czy remedium na zastój w biznesie?

W drugim temacie poruszona zostanie kwestia przygotowanego przez Platformę Robotów DBR77 dokumentu „Prognoza kierunków rozwoju robotyzacji w Polsce”, który przedstawia szerokie spektrum tematów, mających wpływ na decyzje firm produkcyjnych w zakresie robotyzacji zarówno obecnie, jak i w przyszłości.

odbiór zaproszenia

I wreszcie na koniec panelu dyskusyjnego zaplanowana jest rozmowa o możliwościach, jakie stoją przed inwestorem, gdy ten jest już gotowy na wstawienie robota do swojego zakładu.

>>Zobacz więcej nt. powyższego wydarzenia<<

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę