Październikowy termin targów PaintExpo niezagrożony

Reklama
Reklama

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że 8. edycja targów technologii lakiernictwa przemysłowego i powłok przemysłowych PaintExpo odbędzie się w Karlsruhe w dniach 12-15 października 2020 r.

Pandemia Covid-19 sprawiła, że wiosną większość imprez branżowych została odwołana. Część z nich w tym roku już się nie odbędzie, a część została przeniesiona na termin jesienny. W tej drugiej grupie znalazły się targi PaintExpo, podczas których swoje najnowsze rozwiązania i technologie prezentują firmy z branży lakiernictwa przemysłowego. Organizatorzy targów, firma FairFair, już potwierdzili udział w tym wydarzeniu ponad 500 przedsiębiorstw z całego świata. Wprowadzone zasady mają zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa zarówno wystawcom, jak i zwiedzającym.

Reklama

Tylko niektórzy wystawcy musieli odwołać swój udział w targach z powodu przesunięcia terminu z kwietnia na październik, ale ponad 500 wystawców z Niemiec i zagranicy będzie reprezentowanych w Karlsruhe – powiedział Jürgen Haußmann, dyrektor zarządzający FairFair.

Organizatorzy targów są przekonani, że są dobrze przygotowani na to wydarzenie. Wraz z Messe Karlsruhe, a także władzami lokalnymi opracowana została kompleksowa koncepcja higieny i bezpieczeństwa w celu zapewnienia wystawcom i zwiedzającym najwyższego stopnia ochrony zdrowia. – Nasz plan zakłada między innymi, że na jednego gościa przypadają co najmniej cztery metry kwadratowe powierzchni – tłumaczy Jürgen Haußmann. Ponadto sprzedaż biletów będzie prowadzona wyłącznie online, podobnie jak rejestracja na targi. – Zgodnie z wprowadzoną koncepcją bezpieczeństwa tradycyjna sprzedaż biletów nie będzie w ogóle oferowana – dodaje Haußmann.

Reklama

Pełna gama rozwiązań zorientowanych na przyszłość

Zakres produktów i usług oferowanych przez wystawców podczas targów PaintExpo obejmuje cały łańcuch procesu lakierowania płynnego, proszkowego oraz powlekania cewek. Główne tematy targów obejmują także transformację cyfrową, rozwiązania automatyzacji i uproszczone programowanie robotów, bardziej wydajne wykorzystanie energii i zasobów, a także metalizację powierzchni. W ten sposób wiodące na świecie targi umożliwiają lakiernikom i firmom zajmującym się lakierowaniem wewnętrznym ze wszystkich sektorów przemysłu zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami, technologiami i trendami w zakresie powlekania komponentów i podłoży wykonanych z dowolnego materiału.

Źródło: FairFair

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama