Piec od Grupy Seco/Warwick dla producenta podzespołów elektronicznych

Piec od Grupy Seco/Warwick dla producenta podzespołów Seco/Warwick

Światowy producent podzespołów elektronicznych z centrami inżynieryjnymi i fabrykami na całym świecie kupił od Seco/Vacuum, spółki należącej do Grupy Seco/Warwick, piec próżniowy do odpuszczania. Urządzenie będzie pracowało w jednym z zakładów klienta w Pensylwanii.

Piec, z komorą o wymiarach 1200 mm x 1200 mm x 1800 mm, będzie służył do wyżarzania miedzianych i stalowych złącz elektrycznych. Nowe urządzenie zagwarantuje dodatkowe moce produkcyjne, aby sprostać ciągle zwiększającemu się popytowi na produkty firmy. Zamówienie obejmuje funkcję turbo chłodzenia zaprojektowaną w celu skrócenia czasu procesu i maksymalizacji przepustowości.

Powiązane firmy

SECO/WARWICK S.A.

Piece do odpuszczania typu VT mają kompaktową budowę, pracują do temperatury 750°C, wykonują odpuszczanie próżniowe, wyżarzanie, odprężanie oraz inne czyste procesy, takie jak utwardzanie wydzieleniowe.

Znajdujemy coraz więcej możliwości na rynkach, które zmagają się z dużymi obciążeniami w łańcuchu dostaw. Nasze zadanie obecnie polega na zapewnieniu temu globalnemu dostawcy elektroniki wsparcia, aby mógł w sposób płynny zaspokoić potrzeby swoich klientów. Każdy najmniejszy element jest pomocny i cieszymy się, że możemy być częścią tego procesu – powiedział Piotr Zawistowski, dyrektor zarządzający Seco/Vacuum.

Urządzenie do obróbki cieplnej jest często określane jako „rozwiązanie”, a w takich przypadkach, w których problemem do rozwiązania są opóźnienia produkcyjne, łatwo zauważyć podwójne znaczenie tego zwrotu. Cała linia produktów Seco/Vacuum może być uznana za „rozwiązanie”, ponieważ wszystkie urządzenia zaprojektowane zostały z myślą o rozwiązaniu specyficznych wyzwań obróbki cieplnej. Urządzenia Seco/Vacuum wykorzystują unikatowe, ale i sprawdzone technologie.

Producenci elektroniki na całym świecie zwracają się do Grupy Seco/Warwick po różnorodne rozwiązania: od próżniowych pieców do odpuszczania VT po piec próżniowy Vector oraz CaseMaster Evolution, jedno- i wielokomorowe piece próżniowe ze zintegrowanymi wysokociśnieniowymi systemami hartowania. Każde wykonane przez Seco/Warwick rozwiązanie jest zaprojektowane tak, aby działało zgodnie ze swoim przeznaczeniem i spełniało najwyższe standardy jakości.

Źródło: Seco/Warwick

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę