Plasmet ze specjalną ofertą na targach STOM-TOOL

Plasmet ze specjalną ofertą na targach STOM-TOOL Plasmet

Największy polski producent narzędzi do pras krawędziowych, noży do gilotyn oraz narzędzi do zaginarek podczas XIII edycji Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL będzie oferować dla swoich klientów 10-proc. rabat na wszystkie narzędzia standardowe zakupione w tygodniu targowym.

Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w produkcji oraz wprowadzaniu nowych technologii produktów firma PLASMET osiągnęła standard produkcji, który pozwala jej konkurować na rynkach światowych. Jako jedyni oferują standardowe narzędzia do gięcia blach na prasach krawędziowych z mocowaniem Amada Promecam, Trumpf/Wila i LVD z magazynu w Polsce z dostawą w ciągu 24 godzin. Produkowane przez firmę Plasmet matryce i stemple można montować na prasach krawędziowych Amada, Trumpf, Durma, Ermaksan, Baykal, EHT, Haco, LVD, Safan i wielu innych.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę