Polsko-Chińskie Forum Gospodarcze z udziałem biznesu

PixaBay
Reklama
Reklama

W Szanghaju 23 listopada odbyło się Polsko-Chińskie Forum Gospodarcze. Wzięli w nim udział przedstawiciele polskiego i chińskiego biznesu.

W ramach forum zaplanowane były m.in. rozmowy B2B między polskimi a chińskimi partnerami. Odbyły się także spotkania przedstawicieli instytucji finansowych obu krajów. Podczas forum podpisane zostały umowy dotyczące m.in. dostaw mleka do ChRL (OSM Łowicz), maszyn dla sektora wydobywczego (Grupa Kopex), współpracy w zakresie spedycji (firma Hatrans) i współpracy w Polsce w zakresie sektora IT/ICT (Huawei Haina - Politechnika Poznańska i Huawei i Poznańskie Centrum Superkomputerów i Sieci).

Reklama

Forum zgromadziło ponad 600 uczestników, w tym około 500 przedstawicieli wiodących firm z Szanghaju i prowincji Jiangsu i Zhejiang. Ze strony polskiej wzięło w nim udział 57 firm.

Polsko-Chińskie Forum Gospodarcze w Szanghaju zostało zorganizowane przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiZ), Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Ministerstwo Gospodarki, Konsulat Generalny RP w Szanghaju, WPHI w Szanghaju oraz China Council for the Promotion of International Trade.

Reklama

Źródło: Ministerstwo Gospodarki

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama