Prezentacje narzędzi i konsultacje we wrocławskim oddziale Würth

mm
Reklama
Reklama

Wczoraj we wrocławskim sklepie Würth Polska można było zasięgnąć opinii specjalistów oraz wypróbować urządzenia, które są dostępne w asortymencie firmy. Wydarzenie było zorganizowane w ramach dni otwartych, więczących 25-lecie istnienia Würth na rynku polskim.

Podczas eventu pokazano wybrane produkty oraz systemy Würth dla klientów z branż: drewno, budownictwo, auto i metal. Na dzień otwarty zaproszone były wszystkie chętne osoby, reprezentujące firmy lub prowadzące działalność gospodarczą. Na gości czekali specjaliści przygotowani na wszelkie pytania związane z działalnością firmy, jej produktów oraz systemów.

Reklama

Dzień otwarty pod hasłem „Przygotuj się na sezon jesienno-zimowy z Würth” dał możliwość skorzystania z wielu usług związanych z nadejściem coraz chłodniejszych dni i koniecznością przygotowania pojazdów do nadchodzącego sezonu. Tego dnia na klientów sklepu czekało wiele atrakcji, a pierwszym 25 osobom, które pojawiły się na miejscu, fachowcy Würth Polska napełnili zbiornik wysokiej jakości płynem do spryskiwaczy „Blitz”.

Firma Würth została założona w 1945 r. w Niemczech, a obecnie posiada swoje oddziały w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach.

Reklama

Würth Polska w swojej ofercie posiada ponad 100 tys. produktów, rozwiązań i patentów, w tym chemię techniczną oraz przemysłową, narzędzia ręczne, akcesoria samochodowe, wkręty do drewna, elektronarzędzia, technikę zamocowań, pneumonarzędzia, produkty do obróbki skrawaniem, elementy złączne, akcesoria meblowe oraz produkty BHP.

Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama