Profesjonalne szkolenia Festo bez wychodzenia z domu

Reklama
Reklama

Polski oddział Festo Didactic ogłosił wprowadzenie interaktywnych szkoleń i kursów, jako szybkiego i skutecznego sposobu zbudowania odpowiednich umiejętności oraz kwalifikacji pracowników, dokładnie w tych obszarach, których firma aktualnie potrzebuje.

Dzięki interaktywnym szkoleniom Festo Didactic przedsiębiorstwa będą mogły zapewnić swoim pracownikom fachową wiedzę i umiejętności, korzystając z pełnego zakresu interaktywnych szkoleń i kursów e-learningowych:

Reklama

iconLinkHY611 Kurs online Podstawy elektrohydrauliki

iconLinkHY132 Kurs online Wprowadzenie do hydrauliki proporcjonalnej

Na czas szkolenia uczestnikom udostępnione zostanie niezbędne oprogramowanie do realizacji części praktycznej szkolenia – Festo FluidSIM 5:

Do realizacji interaktywnych szkoleń on-line wykorzystywana jest jedna z najpopularniejszej platformy szkoleniowej na świecie ZOOM. Na życzenie, szkolenia mogą zostać przeprowadzone przy użyciu innych dedykowanych narzędzi jak MSTeams, Skype for Business lub innych wskazanych przez zamawiającego.

Źródło: Festo Didactic Polska

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama