Rusza program Leasing Eko Energia

Reklama
Reklama

Millennium Leasing wprowadza nowy proekologiczny program Leasing Eko Energia wspierający polskie przedsiębiorstwa zainteresowane oszczędzaniem energii. Do skorzystania z nowego programu zachęca nie tylko perspektywa oszczędności energii, lecz również premia inwestycyjna Eko Energia w wysokości 5% wartości otrzymanego finansowania.

Nowy program Leasing Eko Energia to kontynuacja proekologicznych działań Millennium Leasing. Promuje i wspiera polskie przedsiębiorstwa zainteresowane oszczędzaniem energii.

Koszty energii są coraz wyższe i nic nie zapowiada odwrócenia tego trendu. Przedsiębiorcy, dla których wydatki na energię stanowią istotny element kosztów stałych, coraz częściej dostrzegają potrzebę ich obniżania. - Naszym celem jest udzielanie im wsparcia poprzez finansowanie energooszczędnych technologii i maszyn. Dzięki wymianie dotychczasowych urządzeń na nowe firmy zwiększają moce produkcyjne, a jednocześnie zmniejszają zużycie energii i koszty. Nie muszę nikogo przekonywać, że wpływa to pozytywnie na rozwój firmy i jej konkurencyjność - tłumaczy Katarzyna Milej, dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami w Millennium Leasing.
Do skorzystania z nowego programu zachęca nie tylko perspektywa oszczędności energii, lecz również premia inwestycyjna Eko Energia w wysokości 5% wartości otrzymanego finansowania. Premię przyznaje Millennium Leasing po zakończeniu pięcioletniego okresu umowy.

Reklama

Co można sfinansować w programie Leasing Eko Energia?
Program skierowany jest do przedsiębiorców planujących zakup nowych wózków widłowych, wtryskarek, obrabiarek oraz kombajnów i ciągników rolniczych. Warunki oraz procedura przystąpienia do programu są proste. Oprócz standardowych dokumentów niezbędnych do akceptacji wniosku o zawarcie umowy leasingu, niezbędne jest podanie szacunkowej wielkości zaoszczędzonej energii wynikające z wdrożenia w firmie nowego urządzenia. Warunkiem wypłaty premii jest brak opóźnień w spłacie rat leasingowych (powyżej 30 dni) w całym okresie trwania umowy.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama