Szybkie i elastyczne linie prasowe

Schuler
Reklama
Reklama

Schuler Servoline wprowadza nowe linie prasowe w różnych konfiguracjach i prędkościach. Maszyny mogą teraz działać w zakresach od 12 do 23 uderzeń na minutę.

Efektywna masowa i seryjna produkcja z jednej strony i mniejsze partie z drugiej - to tylko dwa z wielu wyzwań, które mają przed sobą producenci samochodów na całym świecie. Jednym z rozwiązań tych problemów jest linia produkcyjna Schuler, od teraz dostępna w różnych konfiguracjach i prędkościach. Szybkość wytwarzania - w zależności od produkowanych części i cech linii - waha się od 12 do 23 uderzeń na minutę.

Reklama

Schuler Servoline 12 i Servoline 14 są przeznaczone dla tych klientów, którzy chcą skorzystać z podstawowych cech technologii ServoDirect i potrzebują średniej wielkości produkcji. Natomiast klienci, którzy planują produkcję w dużych ilościach, powinni wybrać Servoline 16 - oferujące bardziej zaawansowaną technologię oraz osiągi. Z kolei Servoline 18 gwarantuje maksymalną objętość z najnowszą technologią i wysokimi osiągami.

To jednak nie koniec. Servoline 23 jest najszybszą linią produkcyjną w ofercie Schuler, a jednocześnie najbardziej kompaktową - mniejszą od Servoline 18. Mimo mniejszej prasy łóżka w zasadzie wszystkie typowe elementy mogą być wytwarzane na tej linii takie jak: panele ze skóry, pokrywy silnika, części podłogi pojazdu, części drzwi czy inne elementy konstrukcyjne.

Reklama

Źródło: Schuler.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama