TAITRA łączy - bezpłatne spotkanie handlowe

TAITRA
Reklama
Reklama

18 czerwca grupa 20 firm z Tajwanu odwiedzi Warszawę w celu pozyskania potencjalnych partnerów biznesowych. Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego TAITRA zaprasza na bezpłatne spotkania handlowe.  

Tajwan jest drugim największym eksporterem elementów złącznych na świecie i drugim największym dostawcą elementów złącznych na polskim rynku. Przedsiębiorstwa z tego kraju zaopatrują największe globalne koncerny, m.in. BMW, Mercedes, GM, Caterpillar, John Deere oraz Boeing.

Reklama

Firmy podczas spotkań z polskimi partnerami zaprezentują elementy złączne wszelkich typów i zastosowań, w tym dla branż: budowlanej, motoryzacyjnej, meblarskiej, przemysłu i innych. Przedsiębiorstwa oferują ponadto narzędzia, maszyny oraz produkcję na zamówienie.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Dave Tsai, Project Manager targów Fastener Taiwan, trzecich największych targów w tej branży na świecie, który przybliży w języku angielskim temat tajwańskiej branży elementów złącznych. 

Program

Reklama

09:00 – 10:00 - Spotkania B2B
10:00 – 10:30 - Prezentacja na temat tajwańskiej branży elementów złącznych
10:30 – 13:30 - Spotkania B2B
13:30 – 14:00 - Prezentacja na temat tajwańskiej branży elementów złącznych
14:00 – 17:00 - Spotkania B2B  

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Kontakt: Taiwan Trade Center Warsaw, tel. (22) 370 52 10, email: [email zakodowany].


Spotkania B2B: Paweł Kotański, pawel@ttcw.it.pl, tel. (22) 370 52 13

Prezentacja: Sandra Piotrowska sandra@ttcw.it.pl, tel. (22) 370 52 14

http://warsaw.taiwantrade.com.tw/

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama