teamtechnik z rekordową liczbą zamówień

teamtechnik z rekordową liczbą zamówień teamtechnik

Pierwsze półrocze bieżącego roku było bardzo dobrym okresem dla teamtechnik Group. Zdecydowały o tym m.in. duże zamówienia od producentów z branży Medtech i Nowej Energii w kwietniu oraz od międzynarodowych producentów OEM z obszaru e-Mobility. W efekcie od początku roku firma przyjęła już zamówienia o łącznej wartości ponad 100 mln euro, co jest rekordowym wynikiem w 46-letniej historii firmy.

Wśród podpisanych kontraktów znalazło się m.in. zamówienie na dostarczenie ponad 20 systemów podłużnic ECA, które wykorzystują najnowszą technologię, do największej fabryki modułów słonecznych w Europie. To największe zamówienie z branży solarnej, jakie kiedykolwiek otrzymał teamtechnik.

Firma Hekuma, która jest częścią teamtechnik Group od lipca 2021 r., podpisała natomiast kontrakt na w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne do produkcji materiałów eksploatacyjnych do laboratorium. teamtechnik pozyskał również innego znanego klienta firmy Medtech na nowo opracowany, wysokowydajny system do montażu szklanych strzykawek.

Amerykańscy, niemieccy i chiński producenci OEM z branży motoryzacyjnej zamówili z kolei stanowiska testowe EOL dla napędów hybrydowych i elektrycznych. Ponadto amerykański producent OEM zamówił w firmie teamtechnik system testujący dla jednostek sterujących mocą.

Siła naszego trzyfilarowego modelu biznesowego, w połączeniu z naszą obecnością na całym świecie, została po raz kolejny udowodniona. Z przyjemnością mogę powiedzieć, że zamówienia pochodzą z trzech różnych branż na trzech kontynentach – powiedział prezes Stefan Rosskopf (na zdjęciu).

Źródło: teamtechnik

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę