„Technika decentralna”, czyli kolejny bezpłatny webinar SEW-Eurodrive

„Technika decentralna” – bezpłatny webinar SEW-Eurodrive SEW-Eurodrive

Spotkania i konsultacje on-line firmy SEW-Eurodrive cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego 22 grudnia w godzinach 10:00–11:30 firma zaprasza na kolejny bezpłatny webinar pt. „Technika decentralna”.

Z rozwiązaniami decentralnymi, inaczej zwanymi również rozproszonymi, spotykamy się coraz częściej i to nie tylko w fabrykach, ale też w życiu codziennym. Dobrze znamy ich zalety, takie jak modułowa, zwarta budowa czy brak konieczności stosowania szaf sterujących. Ale czy na pewno to wszystko, co oferuje technika decentralna? Otóż nie.

Powiązane firmy

Firma SEW-Eurodrive zaprasza na webinar o technice decentralnej, podczas którego w krótki i przystępny sposób zaprezentowane zostaną rozwiązania firmy oraz korzyści wynikające z ich zastosowania.

>>Zarejestruj się na webinar<<

Zapisy na webinar możliwe są do 21 grudnia, do godziny 12:00. Webinar rozpoczyna się o godz.10:00 od spraw organizacyjnych oraz sprawdzenia jakości połączenia.

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę