Warsztaty spawalnicze ABB & Air Products we Wrocławiu

Reklama
Reklama

ABB wraz z Air Products zapraszają na bezpłatne warsztaty poruszające temat zrobotyzowanych procesów spawania, które odbędą się w dniach 26, 27 oraz 28 listopada 2014 r. we Wrocławiu.

Dzięki udziałowi ekspertów i przedstawicieli czołowych dostawców, uczestnicy wydarzenia dowiedzą się czym należy kierować się kompletując elementy stanowisk zrobotyzowanych, a także będą mieli okazję wziąć udział w części pokazowej, podczas której zaprezentowane zostanie m.in. spawanie na celi ABB FlexArc, spawanie w technologii MIG/MAG na stanowisku opartym o robota IRB2600, szlifowanie nadlewów z wykorzystaniem robota na stanowisku ABB FlexFinshing.

Reklama

Wstęp na warsztaty jest BEZPŁATNY.
Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest rejestracja poprzez FORMULARZ REJESTRACYJNY lub wysłanie zgłoszenia (wraz z wybranym terminem) drogą mailową na adres: [email zakodowany].

Więcej informacji TUTAJ.

Powiązane firmy

Reklama

"MM Magazyn Przemysłowy" objął warsztaty patronatem medialnym.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama