Webinar TIMTOS 2021 – przemysł obrabiarkowy w czasie pandemii

Reklama
Reklama

W odpowiedzi na obecne globalne zmiany w systemie produkcji, TAITRA, organizator Międzynarodowych Targów Obrabiarek w Tajpej (TIMTOS 2021), zaprasza na seminarium internetowe „TIMTOS Machinery Industry Market Insight Talks” w swoim kanale podcastów na youtube.

Głównymi prelegentami są przedstawiciele mediów branżowych i specjaliści z Singapuru, Niemiec i Stanów Zjednoczonych, którzy dzielą się swoimi poglądami na temat obecnego i przyszłego stanu rozwoju powiązanych branż i rynków w Azji Południowo-Wschodniej, Europie i Stanach Zjednoczonych w okresie po wystąpieniu COVID-19. 

Reklama

TIMTOS 2021 odbędzie się w dniach 15–20 marca 2021 r. w trzech halach wystawienniczych, gdzie wystawcy zaprezentują się na 7000 stoisk. TIMTOS to największe targi obrabiarek na Tajwanie i jedne z większych na świecie. TAITRA będzie również regularnie organizować konferencje online w promując TIMTOS 2021, aby połączyć globalne łańcuchy dostaw z przemysłem obrabiarek. Więcej informacji na www.timtos.com.tw.

Reklama

Źródło: Taitra

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama