Znamy tematy wrześniowego ITM_talks

Żywa dyskusja, ciekawe wnioski i przemyślane rekomendacje – tak w kilku słowach można podsumować premierowy odcinek cyklu ITM_talks. Druga edycja spotkania, które odbędzie się 8 września, zapowiada się równie interesująco.

Już po wakacjach tj. 8 września 2020 r. w studio TV Grupy MTP gościem specjalnym drugiego odcinka cyklu ITM_talks będzie Adam Drewniany, ekspert, innowator, m.in. były wiceprezes Tesla Motors, dostawca rozwiązań dla firmy Intel, Johnson & Johnson czy Applied Materials. Podczas jesiennej dyskusji omówione zostaną kwestie dotyczące robotów autonomicznych oraz sytuacji w przemyśle po pandemii.

Więcej szczegółów na temat drugiego spotkania z cyklu ITM_talks organizatorzy – zespół targów ITM Industry Europe i Modernlog – zdradzą już wkrótce.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z cyklu ITM_talks spotkało się z dużym zainteresowaniem osób związanych nie tylko z przemysłem i logistyką. Poruszane bowiem kwestie, takie jak cyberbezpieczeństwo i transformacja cyfrowa polskich firm, wzbudzają duże zainteresowanie w różnych branżach. W dyskusji wzięli udział: Michał Jaworski, dyrektor strategii technologicznej oraz członek zarządu Microsoft Polska, Katarzyna Nosalska, członek zarządu Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości oraz dr hab. Arkadiusz Kawa, dyrektor Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Logistyki i Magazynowania. Spotkanie poprowadził dr inż. Krzysztof Walas z Politechniki Poznańskiej.

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę