Baumalog na targach INNOFORM Online 2021

Baumalog na targach Innoform Online 2021 Baumalog

Z racji utrzymujących się obostrzeń wprowadzonych w związku z koniecznością zahamowania rozprzestrzeniania się koronawirusa tegoroczna edycja targów INNOFORM nie może odbyć się w formie tradcyjnej. Odbędzie się za to w formie online.

W dniach 20-22 kwietnia br.odbędzie się INNOFORM Online – wydarzenie skupiające wiodące firmy z branży narzędziowo-przetwórczej. Podczas drugiego dnia targów firma Baumalog wystąpi z prezentacją biznesową, podczas której Marcin Kozłowski, prezes Zarządu Baumalog, poruszy temat bezpiecznego oraz uporządkowanego składowania narzędzi, komponentów i elementów produkcyjnych w automatycznych regałach windowych Modula.

W prezentacji zostaną poruszone m.in. kwestie optymalizacji przestrzeni magazynowej i zapewnienia bezbłędnej informacji o składowanych materiałach, ponieważ to własnie te aspekty są przedstawiane jako korzyści płynące z wdrożenia regału Modula, umożliwiającego na dodatek szybki i wygodny dostęp do artykułów poprzez dostarczanie ich w krótkim czasie do operatora.

>>Aby wziąć udział w wydarzeniu, zarejestruj się na stronie organizatora<<

Źródło: Baumalog

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę