Cloos-Polska z kolejnym wyróżnieniem

Cloos-Polska z kolejnym wyróżnieniem Cloos-Polska

Firma Cloos Polska od niespełna trzydziestu lat aktywnie buduje i rozwija polską gospodarkę, a starania te od samego początku dostrzegane są w Polsce przez prestiżowy klub przedsiębiorców – Business Centre Club.

Jako lider branży firma Cloos-Polska dosięgnęła zaszczytu, by z okazji 30-lecia BCC otworzyć serię podcastów prowadzonych przez Gabrielą Darmetko, przybliżając jednocześnie funkcjonowanie firm, które zrealizowały swój „polishdream” na rynku gospodarczym.

Prezes Zarządu Cloos-Polska Karolina Jastrzębska opowiada o genezie firmy, zwraca uwagę na momenty najistotniejsze dla przedsiębiorstwa, ale nie boi się też wspomnieć o kryzysach, z którymi Andrzej Siennicki, założyciel firmy, wraz z całym zespołem, musiał się zmierzyć. O wizjonerskich początkach ważnych z punktu widzenia całej branży technicznej oraz optymistycznym przetrwaniu Cloos-Polska w czasach pandemii można wysłuchać w wywiadzie dla Business Centre Club.

Powiązane firmy

Źródło: Cloos-Polska

 

 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę