Comarch FSM Cloud doceniony przez Turbiny Polskiej Gospodarki

Comarch FSM Cloud doceniony Canva

Comarch FSM Cloud został wyróżniony w plebiscycie najlepszych produktów dla małych i średnich przedsiębiorstw, organizowanym przez Turbiny Polskiej Gospodarki. To raport podsumowujący rozwiązania, które usprawniają działanie firm, a przede wszystkim pozwalają pracownikom na usprawnianie pracy i rozwijanie potencjału. W tym roku było kilkanaście kategorii: bank, call center, innowacje, karta paliwowa, opieka medyczna, oprogramowanie, świadczenia pozapłacowe, technologie, transport. ubezpieczenie, usługi prawne, windykacja.

Powiązane firmy

Comarch S.A.

Oparty na rozwiązaniu chmurowym produkt Comarch Field Service Management został wyróżniony w kategorii „Innowacje” za „kompleksowe, skalowalne i niezawodne rozwiązanie SaaS do zarządzania usługami terenowymi, obejmujące szeroką gamę wysoce konfigurowalnych modułów wraz z integracyjnym interfejsem API, a także oferujące dostęp z poziomu aplikacji mobilnej i Portalu Klienta”.

Comarch FSM Cloud zapewnia wszystkie kluczowe elementy związane z zarządzaniem zadaniami w terenie za pomocą aplikacji mobilnej, dzięki czemu nie ma potrzeby korzystania z innych oprogramowań, które tylko rozpraszają procesy operacyjne. Zasoby aplikacji są oparte na uzgodnionych umowach SLA, więc nie trzeba się martwić o wydajność. Firma może całkowicie skupić się na swojej działalności w terenie.

Źródło: Comarch

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę