Comarch FSM Cloud doceniony przez Turbiny Polskiej Gospodarki

Comarch FSM Cloud doceniony Canva

Comarch FSM Cloud został wyróżniony w plebiscycie najlepszych produktów dla małych i średnich przedsiębiorstw, organizowanym przez Turbiny Polskiej Gospodarki. To raport podsumowujący rozwiązania, które usprawniają działanie firm, a przede wszystkim pozwalają pracownikom na usprawnianie pracy i rozwijanie potencjału. W tym roku było kilkanaście kategorii: bank, call center, innowacje, karta paliwowa, opieka medyczna, oprogramowanie, świadczenia pozapłacowe, technologie, transport. ubezpieczenie, usługi prawne, windykacja.

Powiązane firmy

Oparty na rozwiązaniu chmurowym produkt Comarch Field Service Management został wyróżniony w kategorii „Innowacje” za „kompleksowe, skalowalne i niezawodne rozwiązanie SaaS do zarządzania usługami terenowymi, obejmujące szeroką gamę wysoce konfigurowalnych modułów wraz z integracyjnym interfejsem API, a także oferujące dostęp z poziomu aplikacji mobilnej i Portalu Klienta”.

Comarch FSM Cloud zapewnia wszystkie kluczowe elementy związane z zarządzaniem zadaniami w terenie za pomocą aplikacji mobilnej, dzięki czemu nie ma potrzeby korzystania z innych oprogramowań, które tylko rozpraszają procesy operacyjne. Zasoby aplikacji są oparte na uzgodnionych umowach SLA, więc nie trzeba się martwić o wydajność. Firma może całkowicie skupić się na swojej działalności w terenie.

Źródło: Comarch

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę