Dni Otwarte ABB – Zrobotyzowane procesy pakowania, paletyzacji i pick&place

Reklama
Reklama

Po raz kolejny ABB zaprasza na bezpłatne Dni Otwarte ABB poruszające temat zrobotyzowanych aplikacji pakowania, paletyzacji i pick&place (sortowania), które odbędą się w dniach 3-4 czerwca 2014 roku w Aleksandrowie Łódzkim.

Robotyka jest niezwykle dynamicznie rozwijającą się dziedziną techniki. Rynek polski ma ogromny potencjał wzrostowy jeżeli chodzi o roboty stosowane w przemyśle. Rozwój ten co prawda w ostatnich latach został nieznacznie zahamowany przez kryzys gospodarczy, jednak polski rynek jest bardzo otwarty na innowacyjność oraz ma duży potencjał.

Reklama

Między innymi dlatego ABB zdecydowało się ulokować w roku 2007 w Polsce Centrum Aplikacji Zrobotyzowanych (PAC). Centrum to obszarem działania obejmuje całą Polskę oraz kraje Europy, rozwijając zrobotyzowane aplikacje pakowania, picke&place (sortowania) i paletyzacji. Wykorzystywane są one w głównej mierze w przemyśle spożywczym, ale na ogromną skalę również w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, farmaceutycznym, czy przemyśle materiałów budowlanych.

Dla naszych Klientów (oraz wszystkich zainteresowanych tematem) organizujemy spotkania - dni otwarte, dzięki którym Goście mają możliwość poznać bliżej szerokie możliwości rozwiązań zrobotyzowanych oraz porozmawiać z naszymi specjalistami o robotyzacji w odniesieniu do konkretnych warunków produkcyjnych.

Tegoroczne spotkanie podzielone zostanie na 2 części:
- teoretyczną, czyli wystąpienia specjalistów z zakresu zrobotyzowanych procesów pakowania, paletyzacji oraz pick&place. 
Odwiedzający będą mieli między innymi okazję wziąć udział w praktycznej demonstracji oprogramowania RobotStudio Palletizing PowerPac, służącego do szybkiej symulacji procesu paletyzowania oraz szeregu innych prezentacji i demonstracji tematycznych.

pokazową, podczas której zaprezentowany zostanie sprzęt i jego możliwości. 
W ramach pokazu uczestnicy zobaczą między innymi gotowe rozwiązania modułowe do zadań pakowania, paletyzacji oraz pick&place (np. RacerPack do superszybkiego pakowania), a także roboty ABB do wspomnianych prac z chwytakami dedykowanymi omawianym zadaniom.

Powiązane firmy

Reklama

Lokalna Jednostka Biznesu Robotyka serdecznie zaprasza na jednodniowe spotkanie w Aleksandrowie Łódzkim. Dni Otwarte odbywają się w dniach 3 lub 4 czerwca 2014 roku (do wyboru jeden z terminów).

Miejsce spotkania - Oddział ABB w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Placydowska 27.
Wstęp na Dni Otwarte jest BEZPŁATNY.
Warunkiem wzięcia udziału w Wydarzeniu jest rejestracja poprzez FORMULARZ REJESTRACYJNY lub wysłanie zgłoszenia drogą mailową na adres: malgorzata.cwieczek@pl.abb.com.

Więcej informacji: www.abb.pl/robotics

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama