Firma igus na targach Automaticon 2014

Reklama
Reklama

Firma igus po raz kolejny wystawia się na targach Automaticon, gdzie zaprezentuje swoje bezpieczne i przetestowane systemy zasilania, kable do połączeń ruchomych, polimerowe łożyska ślizgowe i przegubowe oraz łożyska liniowe odpowiednie do zastosowania w branży automatyki przemysłowej, robotyki, napędów i sterowania.

W tym roku igus przygotował jeszcze sporo atrakcji. Na 67 m2 będzie można spróbować swoich sił na symulatorze WRC, gdzie zastosowano przetestowane i sprawdzone polimerowe łożyska ślizgowe igus. Firma przedstawi również wieloosiowe prowadniki Triflex w pracy na prawdziwym robocie, które sprawdzają się w zastosowaniach z zakresu robotyki przemysłowej.

Reklama

Targi Automaticon odbędą się w Warszawie w dniach 25-28 marca, a igus zaprasza do holu na stoisko E1.

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama