Fuchs uruchamia produkcję wodorozcieńczalnego chłodziwa w Gliwicach

Fuchs uruchamia produkcję wodorozcieńczalnego chłodziwa Fuchs Poland

W ubiegłym tygodniu w zakładzie Fuchs Poland w Gliwicach została wyprodukowana pierwsza partia wodorozcieńczalnego chłodziwa do obróbki skrawaniem ECOCOOL VHCM-1 CP. Opakowania o pojemności 20, 205 i 1000 litrów pojawiły się już w magazynach.

ECOCOOL VHCM-1 CP to półsyntetyczne chłodziwo nowej generacji, nie zawierające boru, które może zastąpić starsze generacje produktów. Mikroemulsja, która powstaje w wyniku wymieszania koncentratu z wodą, łączy w sobie zalety półsyntetycznych i syntetycznych cieczy do obróbki skrawaniem.

Powiązane firmy

Chłodziwo to jest stosowane przez wielu czołowych klientów firmy Fuchs do produkcji tłoków stalowych, elementów układu sterowania i hamowania oraz innych wyrobów metalowych i uzyskało już ich pozytywne referencje.

Uruchomienie produkcji chłodziwa ECOCOOL VHCM-1 CP w polskim zakładzie zapewni lepszą dostępność i korzystniejsze warunki zakupu dla krajowych klientów.

Źródło: Fuchs Poland

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę