Klamka bezpieczeństwa Pizzato P-KUBE Krome

Reklama
Reklama

Wszędzie tam, gdzie maszyny zabezpieczone są za pomocą ryglowanych osłon, istnieje obowiązek uniemożliwienia ich otwarcia podczas pracy oraz wyeliminowania możliwości obejścia zabezpieczeń. Do takich właśnie zadań firma Pizzato stworzyła rodzinę klamek bezpieczeństwa P-KUBE, a najnowszym urządzeniem z tej serii jest opisywany P-KUBE Krome.

Krome łączy w sobie wysoką wytrzymałość dzięki stalowej płycie mocującej o grubości 5 mm z ergonomią zaokrąglonego uchwytu oraz funkcjonalnością wbudowanego przycisku wielofunkcyjnego i opcjonalnego wielokolorowego podświetlenia LED. Urządzenie może być stosowane zarówno w osłonach uchylnych, jak i przesuwnych, prawostronnych lub lewostronnych. Produkt jest przyjazny systemom LOTO.

Reklama

Klamka jest kompatybilna z elektroryglami Pizzato z serii NS oraz NG, które są opisane poniżej. P-KUBE Krome jest dostępny w wersji astynowej oraz podświetlanej za pomocą diod RGB. Do dyspozycji użytkownika oddano 7 kolorów mogących sygnalizować różne stany pracy.

Dzięki wyżej opisanym funkcjom klamka P-KUBE Krome może zastąpić kilka urządzeń, które byłyby potrzebne w przypadku standardowej aplikacji. Przycisk pozwala zrezygnować z paneli sterowniczych, np. do resetowania lub odryglowywania. Podświetlenie daje możliwość zastąpienia tradycyjnych kolumn sygnalizacyjnych. Generuje to realne oszczędności kosztów oraz przestrzeni.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Instom

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama