Konferencja rozproszona "Fabryka Przyszłości"

Reklama
Reklama

11 i 12 września we Wrocławiu odbędzie się konferencja rozproszona Fabryka Przyszłości. W różnych lokalizacjach na terenie Wrocławia będzie można zapoznać się z rozwiązaniami dotyczącymi nowoczesnego przedsiębiorstwa. Fabryka Przyszłości to fragment kolejnej rewolucji przemysłowej, której stajemy się uczestnikami i którą można wprowadzać w swojej fabryce już dziś.

Organizatorów Konferencji, cztery firmy z obszaru automatyzacji procesów wytwarzania: Balluff, Fanuc, Lapp Kabel i Wago Elwag, łączy innowacyjność produktów oraz lokalizacja – dynamicznie rozwijające się miasto Wrocław.

Reklama

Celem konferencji jest integracja środowiska automatyków i elektryków wokół zagadnienia Fabryki Przyszłości. Zostaną przedstawione najnowsze trendy i kierunki rozwoju systemów sterowania oraz przekazane informacje jak zbudować, zmodernizować fabrykę aby była gotowa na kolejną rewolucję przemysłową – Przemysł 4.0

Konferencja jest skierowana do wszystkich osób mających wpływ na rozwój i unowocześnianie swojej fabryki: utrzymanie ruchu, projektanci automatyki przemysłowej, inżynierowie produkcji, szefowie produkcji, dyrektorzy techniczni, integratorzy systemów sterowania, automatycy utrzymania ruchu, działy planowania i rozwoju.

Powiązane firmy

Reklama

Konferencja jest objęta Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Wrocławia oraz Politechniki Wrocławskiej.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama