Międzynarodowa trasa Eagle’a

Międzynarodowa trasa Eagle’a Eagle

Producent systemów cięcia laserowego z Wałcza zaskakuje po raz kolejny. Tym razem marka ogłasza trasę, w którą wyruszy ich najbardziej zaawansowana wycinarka laserowa z serii iNspire F30.0. Maszyna, niczym gwiazda rocka, odwiedzi kilka europejskich miast, na „scenach” których zaprezentuje na żywo swoje możliwości w zakresie cięcia.

Po pierwszym występie na włoskich targach Samuexpo w Pordenone maszyna iNspire koncertowo wyrusza w dalszą podróż po Europie. Obejmuje ona zarówno pokazy na targach, drzwiach otwartych oraz centrach wystawowych marki.

Powiązane firmy

Eagle Lasers

Odwiedzający będą mieli możliwość interakcji i obejrzenia pokazów cięcia na żywo na wycinarce laserowej iNspire 1530 o mocy 30kW, która reprezentuje światowy poziom w zakresie innowacyjności. Różnorodność ciętych materiałów i stosowanych technologii to coś, co będzie stanowiło dodatkowy atut pokazów cięcia. Trasa Power Your Future Metal Tour to również świetna okazja do nawiązania kontaktu ze specjalistami Eagle i zebrania wielu ciekawych informacji o całym portfolio polskiej marki, która posiada trzy zagraniczne oddziały i której maszyny pracują na czterech kontynentach.

Trasa obejmuje łącznie osiem krajów. Kolejne przystanki to między innymi: Finlandia, Niemcy czy Hiszpania. Jak przystało na prawdziwą trasę koncertową, nie zabraknie również specjalnych gadżetów dla uczestników wydarzenia. Osoby zainteresowane uzyskaniem większej ilości informacji proszone są o kontakt: marketing@eagle-group.eu.

Źródło: Eagle

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę